Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Su Görmek, Rüyada Bir Yere Su Bastığını Görmek,Rüyada Su Yükseldiğini Görmek

Rüyada Su Görmek, Rüyada Bir Yere Su Bastığını Görmek,Rüyada Su Yükseldiğini Görmek

Değerli okurumdan gelen rüya;

Rüyamda Yanımda Annem ve akrabadan biri var heryeri biranda sular bastı , sular heryeri kaplayıverdi ve surekli yükseliyordu, geldiğimiz yola bakarken suyun yolu yıktığını ve surekli yukseldigini gordum ,ben ani bir hareketle hadi gidiyoruz deyip yanımdakilerle hızlıca oradan kurtulmaya calisiyorduk, akraba beni takip edin boyle daha cabuk kolay gideriz deyip en önden gidiyordu yukarı dogru hizlica gidiyorduk , Asagiya bi baktim sular bize yetismek uzereydi surekli yukseliyordu heryeri kaplamisti oyleki dizimize kadar sularin icindeydik annem hizli kosamadigi icin geride kalmisti sular ona yetismeden onun elinden tutup hizlıca oradan beraber cikmaya calisirken uyandim

Öncelikle Allah hayırlara çıkartsın diyelim.

Rüyada su görmek,

Rüyada su görmek oldukça güzel bir durumdur. Hele de görülen su temiz berrak ve içilebilir kıvamda ise. Su saflığı, temizliği, iyi niyeti, bol kazancı, rızkın artmasını, güzel bir hayatı, hayırlı bir işi, hayırlı bir eşi simgeler. Bu temiz su dan yararlandıysanız rüyanızda ne mutlu size…

Rüyada su görmek, temiz bir su içinde olmak ve içmek oldukça değerlidir. Bu durum sizin hayatınızda harika şeylerin olacağı, düzgün güzel bir hayatın sizi beklediğinin işaretidir. Gerek iş gerek aşk hayatınızda doğru isabetli kararlar vereceğinize işaret eder.

Rüyada bir yere su bastığını görmek

Rüyada sizin ve sizinle birlikte olan insanların olduğu yerde su var ise temiz ise, bu güzel şeylerin yaşanacağı anlamına gelir. Bereketin, bolluğun içinde bir hayat süreceksiniz demektir.

Görülen rüyada su size zarar vermiyor ise, hayat size çok güzel şeyler verecek demektir. Allah size en güzel kapıları açacaktır. Hem özel hayatınızda hem iş hayatınızda. Maddi  manevi her anlamda çok hayırlı işler olacaktır. Rüyada aileyle beraber olmak (anne,baba, kardeş, akraba) sizinle beraber onlarında bu nimetlerden yararlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Suyun Yükseldiğini Görmek

Rüyada bulunduğunuz yerdeki suyun yükselmesi, özellikle rızkın artması anlamına gelir. Bunun yanı sıra

sizin ve sizinle beraber olan kişilerin hayatlarının refah içinde geçeceği, sıkıntıdan uzak bir hayat süreceği anlamına gelir. İş bekleyen bir kimse için hayırlı bol ve bereketli kazancı olan iş kapısı, bekar kimse için hayırlı bir eş, evli kimse için hayırlı bir evlat işareti de sayılmaktadır.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.