Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Uzun Zamandır Görmediğiniz Birini Görmek

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğiniz Birini Görmek

Değerli okurumun rüyası;

Rüyamda çok uzun zamandır yaklaşık 10 yıldır görmediğim bir bayan var kendisi hemsire mesleği onu gordum , her zaman ki gibi güler yüzlüydü ? İyi güzel görünüyordu?

Rüyada uzun zamandır görmediğiniz birini görmeniz, çevrenizde dostlarınızın varlığına işaret eder. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zor günlerden geçiyor olabilir ve birilerinin varlığını hissetmek istiyor olabilirsiniz.

Hayatınızda iş yada aile hayatında verdiğiniz bazı kararların size olumlu dönüşü olmamış olabilir, yanlış adımlar atmış olabilirsiniz. Bu kararların zararını çekerken size destek olacak, elinizi tutacak birileri mutlaka olacaktır.

Alacağınız bazı kararlar sizi ve çevrenizdekileri zor durumda bırakabilir, fakat sizin iyi niyetiniz güzel yürekliliğinizin sayesinde kimse kusurlarınızı yüzünüze vurmayacak size hata yaptığınızı hatırlatmayacak ve bu zor zamanlarınızda size destek olup, sizi yalnız bırakmayacaklarıdır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.