Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Havuz Görmek Ne Demektir
havuzda yüzmek

Rüyada Havuz Görmek Ne Demektir

Rüyada Havuz Görmek

Rüyada içi su dolu temiz bir havuz görmek, iyi yürekli ve bilgili kimseye işaret eder. Havuzdan su içmek yahut abdest almak birinden rızka nail olmaya yahut üzüntüden sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Rüyada görülen havuz, kişinin rüya sahibinin içinde bulunduğu üzüntü ve kederin geçmesine, sevinç ve ferahlığa, güzel evlada, şerefli hanıma, bol rızka ve yüksek makama erişileceği anlamına gelir. Odanın içinde görülen havuz aile mutluluğuna yahut kendilerinden ilim öğrenilen kütüphane veya ilim ve irfan ehli komşuya delalet eder.

İçinde temiz su bulunan bir havuza baktığını görmek geleceğinin çok parlak olmasına yorulur. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kalan ama sorunlar, kavgalar tekrarlanacaktır demektir. Bu yüzden rüya sahibi hayal kırıklığı da yaşayabilir. İçinde temiz su bulunan bir havuza baktığını görmek geleceğinin çok parlak olmasına yorulur. Fakat içindeki su kirli, bulanık ve yosunluysa geçmişte kaldığı sanılan sorunlar, kavgalar tekrarlanacaktır. Bu yüzden hayal kırıklığı da yaşayabilir. Temiz, berrak, saydam bir havuza bakmak, geleceğin parlak olacağına işaret eder. Rüyada havuz, kadınla yorumlanır. Rüyasında su ile dolu bir havuz görmek, güzel, ağır başlı bir kadın olarak tabir olunur. O havuzun kendisinin olduğunu veya o havuzdan su içtiğini gören kişi, öyle bir kadınla evlenir.

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibi için çok hayırlı sayılmayan bir rüyadır. Havuzda yüzmek iyi değildir. Bir havuza girip dibe daldığını ve boğulmadığını gören, bir kadına aşık olup onunla tanışmaya çalışır. Bir rivayete göre havuzda boğulmak kedere işarettir. Bir havuzu susuz ve kuru olarak görmek hayır değildir. Bir havuzda içinde bir merdiven görmek, iki şekilde yorumlanır: Ya ömründen o merdivenin basamaklarının sayısı kadar yıl kalmıştır veya o basamakların sayısı kadar çocukları ve torunları olur. Bazılar bunu akrabaya nispet etmişlerdir.

Bazen de rüya sahibinin en yakınlarından birinin hayatındaki bazı sıkıntılarının artık refaha ereceğine, yardım ve destek alacağına işaret eder. Temiz bir havuzda yüzdüğünü görmek rüya sahibinin, merhametli, eli açık, başkaları için güzel şeyler yapmayı amaçlayan, sevdikleri için her şeyi yapan kişidir. Kendinden çok ailesini düşünen fedakar kimselerdir.

Kişinin rüyasında yüzücü gibi yüzdüğünü görmek, rüya sahibinin düzgün bir kimse olduğu, geçmişte yaptığı bazı hatalardan ders çıkarttığı demektir. Bu yaptığı yanlışlardan dönmeye tövbe etmeye delalet eder. Bazen de çevresinde onu seven kimselerin varlığı anlamına gelir. Fedakarlıklarının karşılığını Allah kendisine güzellikler vererek mükafatlandıracaktır. Hayat yeni bir iş imkanı, maddi anlamda bolluk bereket, hayırlı eş ve hayırlı evlatla taçlandıracaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.