Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Zenci Görmenin Anlamı

Rüyada Zenci Görmenin Anlamı

Rüyada Zenci Görmek

Bu rüyayı gören kişinin bu aralar kafası hem iş, hem de aile meseleleriyle oldukça karışmıştır. Aynı zamanda bu rüya , gelecek kısmetlerin, güzel haberlerin, hayırlı işlerin habercisidir.

Rüyada zenci gören kişi, geçim sıkıntısı içinde demektir. Ayağına gelecek güzel iş tekliflerini zamanı geldiğinde değerlendirecek ve ailesi için gerekli geçim gideri için eşi gibi kendisi de emek verecektir.  Rüyada bir zenci görmek veya onunla konuşmak, ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiği anlamına gelir. Rüyanızda zenci kimse görmek, aydınlık günlerin çok yakında olduğunu ve sıkıntıların geçmek üzere olduğunu gösterir. Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır. Zenciden bir şeyler almak, rüya sahibinin  kazançlı çıkacağına işaret eder. Zenciye bir şey verdiğini gören, bir hayır işler. Bir yerde fazla sayıda zenci varsa, bir çok insanın yararlanabileceği önemli bir durumdur.

Zenci görmek, aynı zamanda maddi sıkıntılardan kurtulmaya, maddi anlamda daha iyi duruma gelineceğine işaret eder. Hoş sohbetli, hayırlı eşe işaret eder. Güzel bir aile hayatına işaret eder

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Hayırlara vesiledir. Güzel haberler almaya işaret eder. Güzel haberlerin müjdecisidir. İş beklentisi olan kişilerin zaman alsa da istedikleri gibi bir iş imkanının önlerine çıkacağının müjdecisidir.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Ailesine düşkün iyi şeyler yapabilmek, birilerine fayda sağlayabilmek için emek veren kişi anlamına gelir. Fedakar ve hoşgörülü eşe işaret eder.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

havuzda yüzmek

Rüyada Havuz Görmek Ne Demektir

Rüyada Havuz Görmek Rüyada içi su dolu temiz bir havuz görmek, iyi yürekli ve bilgili …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.