Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası;

Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum kapıda zile basıyorum elimdede poşet içerisinde yarım ekmek arası , kapıda benimle beraber bekleyen Birkaç kişi daha var bir süre sonra Kapı açıldı elimdeki yarım ekmek arası paketi verdim ve çıktım kapıda bekleyen diğer kişiler ile içeride konuşuyorlardı daha sonra Keşke hiç gelmeseydin dedim Sanki benim getirdiğim yarım ekmek arasına ihtiyaçları vardı onlardan daha fazla Benim ihtiyacım olduğunu anladım binadan çıkışta çok güzel kırmızı bir kağıt üzerine Arapça sadece bismillah yazısı dikkatimi çekti yazının devamı yoktu kesilmiş Bismillahirrahmanirrahim değildi sadece Bismillah yazıyordu devamı kesilmiş yoktu Bismillah yazısını klima alırken uçtu merdiven boşluğundan aşağıya düştü aşağıya indim besmele yere düşmemeli onu almalıyım dedim aşağıda bina yöneticisi merdiven altına küçük bir depo yapmış besmele yazısı onlar arasına düşmüş olacak diye düşünüp aramaya başladım ama bulamadım çok aradım bulamadım Bu arada ellerinin kirlendiğini Toz İle kaplandığını fark ettim giriş katta ortak kullanım için Tuvaletler vardı tuvalette Ellerimi yıkamak istedim tam kapıyı açtım rütbeli subay rütbeli asker tuvaletleri temizliyordu oraya giremedim ellerini yıkamak için çareler düşünüyordum.

Rüyada Doktor Görmek, Rüyada Ekmek Görmek, Rüyada Kirli El Görmek, Rüyada Asker Görmek

Öncelikle Allah hayırlara çıkartsın diyelim,
Uzun zamandır haber alamadığınız uzak kaldığınız birinden haber alacaksınız. Yalnız bu haber sevineceğiniz bir haber olmayacak. Can sıkıcı bir haber olacak bu. Hayırlı olmayan bazı şeyler duyulacak.
Siz hayırlı bir insansınız. Sizin bulunduğunuz her yerde bolluk bereket olur, fakat siz fedakarlık yaparak sizdeki her şeyi başkalarına sunuyorsunuz. Paylaşmak güzel ve siz kısmetinizi de paylaşıyorsunuz bu da size daha da güzel olumlu dönecek şeyler olacak demektir.
Tez zamanda alacağınız başka bir haber daha olacak, işte bu çok hayırlı sevineceğiniz bir haber olacak. Devlet dairesiyle bir iş söz konusuysa eğer, bu işiniz olumlu sonuçlanacak demektir.
Birilerinden destek göreceksiniz. İstediğiniz bir takım şeyler var, bunların olmasını çok isteyebilirsiniz fakat hepsi hayırlı olacak değil. Bu yüzden olmadığına üzülmeyerek yolunuza devam etmelisiniz. Bir şeyleri elde etmek için kendinizi yanlış yollara sürüklemeyin. Olmuyorsa hayırlıdır deyip geçin.
Sevgilerimle.
BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

havuzda yüzmek

Rüyada Havuz Görmek Ne Demektir

Rüyada Havuz Görmek Rüyada içi su dolu temiz bir havuz görmek, iyi yürekli ve bilgili …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.