Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Eczane Eczacı Görmek
rüyada eczane görmek
rüyada eczane görmek

Rüyada Eczane Eczacı Görmek

Rüyada eczane görmek, genelde hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin yaşantısına dikkat ettiği sürece hiç bir sağlık sorunu yaşamayacağının habercisidir. Ufak tefek rahatsızlıkların dışında herhangi bir kalıtsal rahatsızlıkla yüzleşmeyecektir. Aynı zaman da bu rüya kişinin çok yardım sever bir insan olduğu kendisinin başı sıkıştığında çevresinde ona yardımcı olacak bir çok dostunun olduğunu işaret etmektedir.  Bunların yanı sıra kişinin hayatında güzel gelişmeler, değişiklikler olacağının da habercisidir.

Bu rüya, rüya sahibinin ilimle, matematikle, fenle yakından ilgilendiği, kendisini geliştirmek adına kurs, okul vb. eğitim kurumlarından ders alarak bilgi birikimine daha da yenilerini eklemek arzusundadır.

Eczaneden İlaç Almak

Rüya sahibinin sağlıklı yaşantısı olduğu sürece hiç bir sağlık problemi yaşamayacağına işaret eder. Çözümü olmayan bir rahatsızlıkla karşı karşıya kalmayacaktır.

Eczacı Görmek

Eczane görmekle aynı şeyleri ifade etmektedir. Özellikle eğitim alanında gelişimi işaret eder. Sağlık sorunlarının yaşanmayacağı, güzel ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğinin habercisidir.

Eczacı Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin yardım sever bir insan olduğu, çevresindeki insanlara elinden geldiğince yardımcı olduğu bundan dolayı çok dua aldığı ve bu duaların kendisini her türlü müsibetten kendisinin korunduğunu işaret eder. Kendisinin de yardıma ihtiyacı olduğunda bu insanların kendisine koşarak yardımcı olacaklarının habercisidir. Rüya sahibi eğitim alanında kendisini geliştirerek iyi yerlere gelerek ferah bir hayat geçirecektir. Kişi aldığı eğitim doğrultusunda beklentilerini yüksek tutacak fakat bazen beklentilerinin istediği gibi olmayacağının da habercisi olabilmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.