Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Spor Görmek
rüyada spor yaptığını görmek

Rüyada Spor Görmek

Rüyada spor yaptığını gören kişi iş yada aile hayatında sıkıntılı günler geçirecektir. Bazı kişilerle tartışarak, ufak tefek kırgınlık küslükler yaşayacak demektir. Bazı eğlence için yapılan sert olmayan sporların rüyada görülmesi, şifa bekleyen hastaların şifa bulacağının habercisidir.

Rüyada Spor Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişi rüyasında kendisini spor yaparken gördüyse, o kişi hiç bir hastalığa yakalanmayacaktır. Sağlıklı bir ömrü olacaktır. Bazı tabirlere göre spor yaptığını gören kişinin gelirinin artacağının bir işareti sayılır. Rüya sahibi uzun ve güzel ömürlü olacaktır. Aynı zamanda gelecekte sahip olmak istediği her şeye emek vererek kavuşacağının müjdecisidir.

Rüyada Spor Salonu Görmek

Kişi kendisine oldukça özen göstermekte ve kendisine değer vermektedir. Bu nedenle sağlığına her şekilde önem veriyor ve yaşamını olumsuz etkileyecek şeylerden uzak duruyor demektir. Kendisini üzecek şeylerden uzak durduğu ve mutlu olmak için kendi hayatını güzelleştirdiğinin habercisidir.

Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada koşmak, istenen hedeflere ulaşma arzusunu simgeler. Kişi eğer koşarak bir yere varıyor ise istediklerine ulaşacaktır. Koştuğu halde yerinde sayıyorsa emellerine ulaşamayacağının habercisidir.

Rüyada Spor Yaparken Ter Döktüğünü Görmek, Rüyada Spor Yaparken Terlediğini Görmek

Rüya sahibinin kendi emeğiyle elde edeceği kazanca yorulur. Bu yolda zorluklarla baş edecek ve zafere ulaşılacaktır. Rüya sahibinin çalışkanlığı, azmi ve başarısının karşılığında gereken yerlere geleceğinin habercisidir. Bu rüya kişinin iş hayatında tüm başarıları göğüsleyeceğinin habercisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.