Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Otobüsle Yolculuk Yaptığını Görmek
rüyada otobüsle yolculuk ettiğini görmek

Rüyada Otobüsle Yolculuk Yaptığını Görmek

Rüyada yolculuk ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin kafasında tasarladığı bir çok şeyin olduğu, bu istenilen şeylerin hayata geçirilmesi için ise nasıl bir yol izleyeceğini düşündüğü kafasının doluluktan bir türlü bir şeye odaklanamadığını işaret eder. Kişi bu karışıklığı nasıl toparlayacağını bilmemektedir. Rüya sahibi hayata geçirmek istediği şeyleri hangi yolla yapacağına karar vermek için mantıklı bir çözüm bulacaktır.

Rüya sahibi iş hayatında aşırı özverili emek harcayan ve bu davranışları tarafından takdir görmeyen maddi anlamda da tatmin edilmeyen kişiye yorulur. Çevresindeki insanlar tarafından da kıskanılan ve başarıları için kendisine yardım edilmeyen destek görmeyen kişi olarak da yorumlanır. İş hayatında yaşanacak huzursuzluklar maddi manevi sıkıntılı günleri de işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekir aksi takdir de ufak geçici rahatsızlıklara işaret eder. Bu süreç kişiyi bira yoracaktır.

Bazı yorumculara göre rüyada otobüsle yolculuk yaptığını görmek, uzun zamandır görüşülmeyen ve görmediğiniz bir kimseyi görmeniz şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda iş hayatında değişiklik yapılacağını da işaret etmektedir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.