Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kabarcık Baloncuk Görmenin Anlamı
vücutta kabarcık baloncuk görmek

Rüyada Kabarcık Baloncuk Görmenin Anlamı

Rüyada vücudunuzda baloncuk yada kabarcık tarzı şeyler olduğunu görmek iki ayrı şekilde yorumlanır. İlk yoruma göre rüyayı gören kişi borçlu biriyse, borçlu olduğu kişi alacağını kendisinden yakında talep edecek demektir. Kişinin borçlarıyla alakalı başının ağrıyacağı, ödeme yapabilmek için kendisine yardımcı olacak bir elin uzanmasını bekleyecektir.

Bir diğer yoruma göre vücudunda kabarcık, baloncuk olduğunu görmek, kişinin yüksek gelirli bir kimse olduğuna işaret eder. Aynı zamanda var olan mal, mülkün daha da artacağının göstergesidir. Rüya sahibinin elde ettiği geliri, malı, mülkü o kadar artacak ki kendisine fazla gelecek ve varlıklarının hesabını dahi yapamayacak kadar varlığa sahip olacak demektir.

Eğer rüya sahibi kendisi borçlu ise borcunu almak üzere borçlu olduğu kişi kendisinden borcunu talep edecektir. Bir başkasının vücudunda kabarcık yada baloncuk olduğunu gördüyseniz o kişinin bir sıkıntısı var ve sizin el uzatmanızı bekliyor demektir. Bir diğer tabire göre de görülen kişinin gelirinin malının artacağına işaret eder. Balon yada kabarcıklar patlar yada sönerse malın kaybolmasına, sıkıntının da hafiflemesine yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.