Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyasında Birisini Çirkinleşmiş Olarak Görmek Ne Demektir?

Rüyasında Birisini Çirkinleşmiş Olarak Görmek Ne Demektir?

Rüyasında  herhangi birisini çirkinleşmiş, yaşlanmış olarak görmesi pek hayra yorulmaz. Çirkinleşmiş bir yüz görmek kişiyi bazı sorun ve tehlikeli durumların beklediğine işaret eder. Aynı zaman da rüyada görülen kişi iş hayatındaysa çalışma hayatıyla ilgili bir takım sorunların varlığına işaret eder. Mevcut mevkisinden olacağı, maddi olarak büyük kayıp yaşayacağına yorulur. Kişi hiç beklemediği bir yerden maddi anlamda yardım görüp bu durumundan kısa sürede kurtulup feraha çıkacaktır. Üzüntülerini ardında bırakabilecektir. Rüyada çirkinleşmiş olarak görülen kişinin ailesinin de etkileneceği sıkıntılarla boğuşacaktır. Kişi maddi manevi kayıplar verecektir.

Kişi eğer rüyasında kendisini çirkinleşmiş olarak görmüşse o kişinin temiz kalpli gönlü güzel bir kimse olmasına yorulur. Onun bu güzel duruşu sayesinde takdir edilen sevilen ve aranan bir kişi olması beklenir. Aynı zamanda kişi rüyasında kendisini değil de başka bir yanınını çirkinleşmiş olarak gördüyse rüya sahibini iş yaşantısında çok güzel yeniliklerin beklediğine yorulur. Rüya sahibini güzel mutlu günler bekliyor demektir.Mevcut sorun ve sıkıntılarından kurtulacağı şeklinde yorumlanabilir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.