Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Çamaşır Mandalı Görmek

Rüyada Çamaşır Mandalı Görmek

Rüyada Mandal Görmek

Bu rüyayı gören kişilerin içinde bulundukları mevcut durumun çokta iyi olmadığının göstergesidir. Hem geçmişiyle hem de geleceğiyle iç dünyasında savaş halinde olsa da aslında bu durumu kabullenebilmektedir. Belki biraz karışık, karmaşık ruh halinde olabilir fakat, hayatı zindan etmek niyetinde de değil. Mutsuz olmak değil, hayatın tadını çıkartma isteğindedir.

Rüyada Mandal Toplamak

Geçmişte yaşananları yok sayamayacağını kabullenmek gerekir bazen bu da bu anlardan biri. İyi şeyleri değil, yapılan hataları unutamayan kişilerin gördüğü rüyadır. Kişi bazı yaşanmışlıkları unutamıyor, pişmanlık duyuyor demektir. Aslında bu durum rüya sahibi için güzel demektir. Çünkü hayat bazen insanlara yaşadıklarından ders çıkartarak, tekrar bunları yaşamalarının engellenmesini sağlar. Hatalardan ders çıkartmak geleceğe ışık niteliğindedir.

Mandal görmek, bazen de kişinin vicdanıyla baş başa kalarak kendine ceza da vermek isteğine kapılır. Ama bunu yapmamalı. Çünkü hayat bu kime ne yaşatır bilemeyiz. Her şeyin suçlusu bizler değiliz. Herkesin bir alın yazısı vardır. Yaşanması gerekenler kim engel olmaya çalışsa da, bunu yapmasaydım olmazdı dese de yaşanacak, olacaktır. Keşke diye bir şey yoktur. İnsan geçmişte yaşananları yok saymadan,

hatalarla güçlenerek tekrarlamadan yaşar. Bu bunun işaretidir. Geçmişle kendini imtihan etmemene yol gösterir.

Rüyada Çamaşır Mandalı Satın Almak

Genel anlamda sıkıntı demektir. Rüya sahibinin bazı problemli dönemlerden geçiyor olması anlamına gelir. Aile içinde sevdiği bir insanın bazı sağlık sorunları yaşayacağına da işaret eder. Zamanla her şey herkes iyi olacaktır. Rüya sahibi evli ise, evliliğiyle alakalı kendine sıkıntı ettiği bazı can sıkıcı durumların varlığından şüphelidir. Fazla takıntılı olmamakta yarar var. Böyle yaparak hayatı kendinize zindan etmeyin. Hayata gülümseyin. Emin olun sadece takıntı.

Rüyada mandal toplayan kişi, iş arayışındaysa bir süre daha bu can sıkıcı halde duracaktır. Yani iş arayışı bir süre daha devam edecektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

havuzda yüzmek

Rüyada Havuz Görmek Ne Demektir

Rüyada Havuz Görmek Rüyada içi su dolu temiz bir havuz görmek, iyi yürekli ve bilgili …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.