Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada ruj sürdüğünü görmek, Makyaj yaptığını görmek

Rüyada ruj sürdüğünü görmek, Makyaj yaptığını görmek

Rüyada bir kadının ruj sürdüğünü görmesi şu şekilde yorumlanır.

Rüyada eğer rüyayı gören kişi ruj sürdüğünü görüyorsa bu kişi kendi kişiliğinin dışında bir karaktere bürünerek insanları kandırmaktadır. Kendisini bir başkası gibi göstermeye insanları kandırmaya çalışmaktadır.

Evli bir kadının rüyasında kendisine ruj sürdüğünü görmesi sevilen ve seven bir kadın olduğu aynı zaman da eşini her konuda mutlu ettiği anlamına gelmektedir.

Rüyada rüyayı gören kişi başka birinin ruj sürdüğünü görürse eğer ruj süren kişiden güzel haberler alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada kendisine makyaj yaptığını gören kimse, çevresi tarafından pek çekilemeyen bir kişiliktir.Arkasından kuyusu kazılan, iftiraya maruz kalacak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi temiz kalpli ve saf, temiz bir insandır ve etrafındaki insanlar bu kişinin bu yanını olumsuz yönde kullanacaktır ve rüyayı gören kişiye zarar verecektir. Kişi bu zarardan uzun süre kendini kurtaramayacaktır. Rüyayı gören kişi yakın çevresinde bulunan dost bildiği arkadaşlarına dikkat etmeli bütün sırlarını herkese güvenerek paylaşmayacaktır bu kişinin yararına olacak bir harekettir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.