Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tamirat -Tadilat Yaptığını Görmek Ne Demek?

Rüyada Tamirat -Tadilat Yaptığını Görmek Ne Demek?

Değerli Okurumun Rüyası;
Rüyamda bir yerde tamirat tadilat işi yapıyormuşuz, eski duvarları komple alçı yapmışız her yer bembeyaz olmuş eski tanıdık bir arkadaşı gördüm kendisi patron olmuş telefonda bana fırça attı, azarladı biraz ilk önce patron olduğunu bilmiyordum sonradan öğrendim
patron oymuş yani
Sevgili okurum;

Rüyada Tamirat-Tadilat Yaptığını Görmek

Öyle güzel bir rüya ki bu… Rüyada tadilat, tamirat yaptığını görmek çok değerlidir. Sizin ve etrafınızdaki sevdiklerinizin hayatında güzelliklerin olacağının habercisidir. Kırılan kalpler onarılacak, üzülen kişiler üzüntülerini unutacak, güzellikler sizin olacaktır.
Aynı zamanda çevrenizde size ihtiyacı olan tanıdığınız tanımadığınız kim varsa yardım edeceksiniz, yada etmişsiniz dualarını alacaksınız. Kimsenin canı yanmayacak, kimseyi üzmeyecek, kırmayacaksınız. Tam tersi hep yapıcı olacaksınız. Yardım sever, iyi niyetli bir kimsesiniz.
Size ihtiyacı olan bireylere yardımcı olacaksınız. Görmezden gelmeleceksiniz.
Hiç beklemediğiniz bir anda önünüze çok iyi fırsatlar çıkacaktır. Bu fırsatlar işte olabilir, evlilikte olabilir, bir mal varlığı edinmeyle alakalı da olabilir. Bunu güzel değerlendirmelisiniz. Çünkü çok hayırlı olacak.
Rüyada birinden azar işitmeniz, size yolunuzda güç veren vermek isteyen insanların var olduğunun göstergesidir. Atacağınız her adımda size destek olacak birilerinin varlığının işaretidir.Gönlünüzün güzelliğinden bir çok kişi nasiplenecek. İyilikleriniz daha da artacak. Etrafınıza iyilikler saçacaksınız.
BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.