Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Üzülmek Üzüldüğünü Görmenin Anlamı

Rüyada Üzülmek Üzüldüğünü Görmenin Anlamı

Rüyada üzülmek üzüldüğünü görmek, bu duygunun tam tersinin yaşanacağına işaret eder. Kişinin hayatına dair güzel olumlu gelişmelerin olacağına yorulur. Aynı zamanda iş ve aile hayatında beklentilerinin hepsinin gerçekleşeceğinin işaretidir. Hayatında biri olan kişiler bu rüyayı görürlerse çok mutlu olacakları bir teklif alacaklarının da habercisidir.

Rüyada üzüldüğünü görmek, iş hayatında başarılara imza atıp yüksek gelirler elde edecek demektir.

Kişinin kendisini üzen, ona sıkıntı veren olaylardan uzaklaşılacağı, refah günlerin kendisini beklediğinin habercisidir. Rüya sahibinin hayalini kurduğu, hayata geçirmek istediği her şeyi gerçekleştirecektir.

Rüyada Birisinin Üzüldüğünü Görmek:

Aile hayatında çok güzel günler geçireceği fakat iş hayatında bazı olumsuzluklarla karşılaşılacağına yorulur.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.