Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Düğün Görmenin Anlamı

Rüyada Düğün Görmenin Anlamı

Rüyada Düğün Görmek:

Rüya sahibini neşeli eğlenceli sıkıntısız günlerin beklediğinin müjdecisidir. Bazı yorumcular eğlenmenin üzüntü habercisi olduğunu dile getirmekte fakat bu yorumu rüyayı genel anlamda değerlendirerek doğrulayabilir yada tam tersini düşünebiliriz.

Rüyada Yemekli Düğün Görmek:

Rüya sahibinin elinin açıklığı, bereketi, bolluğunun olduğunun işaretidir. Kişinin evine girecek mala, paraya yorulur. Aynı zamanda yaptığı iyiliklerin karşılığında evinden huzurun bereketin eksik olmayacağının işaretidir.

Rüyada Çalgılı Müzikli Düğün Görmek:

Çalgılı, müzikli, içkili düğün görmek pek hayra yorulmaz. Ses’in olduğu rüyalar olumsuz, can sıkıcı bazı haberlerin duyulacağı, bazen de tartışmalı bir ortamda bulunmaya ve bu tartışmaya dahil olmaya yorulur. bunun sonucunda da kişinin bir süre sıkıntıya düşmesine neden olacak durumlara girmesi anlamına gelir.

Rüyada Kendi Düğününü Görmek:

Uzun zamandan beri görüşmediğiniz eş, dost, akraba yada bir arkadaşınızdan hiç beklemediğiniz bir zamanda hayal kırıklığına uğrayacak bir haber almanız anlamına gelir. Bazı yorumculara göre de başınıza bir bela açılacağı anlamını taşımaktadır. Eğer düğününüzde müzik yoksa dillenmeden kapanacak bir olayla karşı karşıya kalacağınız anlamı taşımaktadır.

Rüyada Düğünde Oynadığını Görmek:

Hayatınızda güzel değişikliklerin gelişmelerin olacağının habercisidir.

Rüyada Düğün Salonu Görmek:

Yeni ortamlara girmeye, yeni kişiler tanımaya işaret eder. Aynı zamanda tanışılan kişileri tartarak hayatınıza dahil etmeniz konusunda bir uyarı niteliği taşır.

 

 

 

 

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.