Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ayakkabı Pabuç Giydiğini Görmek Ne Demektir?

Rüyada Ayakkabı Pabuç Giydiğini Görmek Ne Demektir?

Rüyada görülen ayakkabı pabuç , görülen rüyanın görüldüğü mevsime uygun bir ayakkabı mı değil mi öncelikle ona dikkat etmeliyiz? Görülen rüya yaz mevsiminde görüldüyse ve rüyada giyilen ayakkabı yaz mevsimine uygun bir ayakkabıysa ayağınıza olup olmamasıyla da orantılı olarak değerlendirilmelidir.

Rüya da ayakkabı giydiğini görmek genel anlamda sıkıntıya, üzüntüye, dar geçime, borçlarla baş edilmeye çalışıldığının, rüyayı gören kişinin sıkıntı da olduğunun göstergesidir. Rüyada gördüğünüz suretinizin dışında bir şey giymek aslından her anlamda bedene fazladan yük bindirmek olarak yani sıkıntı vermek olarak yorumlanır.

Rüyada, rüyayı gördüğünüz mevsime uygun ayakkabıyı giydiğinizde ayaklarınız rahatsa, giyilen ayakkabı eğer ayağınızı sıkmadı acıtmadı ve şık durduysa hayatınızdaki her şey yolunda gidiyor demektir. Şayet rüyayı gördüğünüz mevsimin dışın da mesela yazın gördüğünüz bir rüyada bot,çizme giydiğinizi görürseniz başlı başına dert, sıkıntı içine düşeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada giyilen ayakkabıya ayağınız uymadı yada ayak parmaklarınızdan biri  veya bir kaçı dışarda kaldı! Böyle olduğunun görüldüğü rüyalarda yine rüyayı gören kişinin hem manevi hem de maddi anlamda bunalımda darda olduğuna işaret etmektedir.

Peki rüyada giyilen ayakkabının renginin bir önemi var mıdır? Evet mutlaka renklerle beraber yorumlama yapılmalıdır. Örnek vermek gerekirse siyah renk bir ayakkabı giyildiğinin görülmesi bir hasta yada cenaze haberi şeklinde yorumlanırken, beyaz rahat bir ayakkabı giymek rüyayı gören kişi bekarsa mutlu bir evlilik yapacağı anlamını taşımaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.