Anasayfa / Sağlık Yaşam / Üç Günde Üç kilo Verdiren Kabak Diyeti (Şok Diyet)
şok diyet

Üç Günde Üç kilo Verdiren Kabak Diyeti (Şok Diyet)

Üç günde üç kilo verilebilir mi? Bu Mümkün. Herhangi bir sağlık sorununuz yoksa kolaylıkla uygulayabileceğiniz evde kendiniz pişirerek tüketeceğiniz tadı gayet güzel olan bir tarifi sizlerle paylaşacağım. Birebir kendimde bu diyeti uyguladım ve sonuç gerçekten harika. İlk defa diyet yapacaklar için ilk gün tahammül edilebilir olsa da son iki gün açlık sınırı zorlanacağından kişide pes edebilir ama etmeyin.

Peki üç günde üç kiloyu ne yiyerek vereceksiniz?

Kabak diyeti evet bildiğimiz kabak. Annelerimizin lezzetli dolma yaptıkları kabak. Hemen tarifini paylaşıyorum sizlerle ve nasıl uygulanacağını da.

Kabak Diyeti Tarifi:

1 kg kabak

Yarım demet dereotu

Yoğurt

Limon

1 Demet Taze Soğan

1 Yemek kaşığı sıvı yağ

Yapılışı:

Kabakları küp küp doğruyor, yıkıyoruz. Soğanlarımızı da salata yapar gibi ufak doğruyoruz yıkıyoruz. Bir tencereye bu doğradığımız kabak ve soğanı koyuyoruz. Ardından sıvıyağımızı ekliyoruz. Çok kısık ateşte pişiriyoruz. Piştikten sonra dereotumuzu ekleyip karıştırıyoruz. Evet üç günde tüketeceğimiz ve bize üç kilo verdirecek harika bir yemek artık hazır.

Diyetin uygulanışı:

Üç gün boyunca sabah, öğle, akşam öğünlerinde 4 yemek kaşığı her öğünde yemek kaydıyla sadece bu yemeğimizi tüketeceğiz. Ara öğün yok. Gün boyu bolca su tüketeceğiz. Spor yaparak tabi ki kilo vermemiz için vücudumuza yardımcı olmalıyız. Spor yapamıyorsak eğer verilecek kilonun yarısı ancak verilebilir. Bir buçuk, yada iki kilo kadar verilebilir.

Sabah, öğle ve akşam yemeğimizi tüketirken limon yada yağsız yoğurt dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Ben sabah ve öğlenleri limon akşamları yoğurt tercih ederdim. Sizler nasıl canınız isterse o şekilde tüketebilirsiniz. Her öğünde sadece  yoğurt yada sadece limon kullanabilirsiniz.

Bu diyeti üç günden fazla uygulamamanızı öneririm. Uygulasanız dahi kilo vermeniz üç gün sonunda duracağından bir şey ifade etmeyecektir.

Sağlık sorunu olmayan herkes kabak diyetiyle muhteşem sonuç elde edecektir.

 

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.