Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada saçlarının boyasının aktığını görmek,saçlarında beyaz görmek

Rüyada saçlarının boyasının aktığını görmek,saçlarında beyaz görmek

Merhaba ruyamda annemgilin evde aynaya bakıyorum saclarımın boyası akmış saclarımın tek tuk beyazlar görüyorum ve sacımın boyası ne tez akmış diye dusunuyorum ne anlama geliyor

Sevgili okurum;Rüyada saç boyasının aktığının görülmesi bir çok anlama gelmektedir. Hoş olmayan tasvip edilmeyen bir gönül ilişkisinin varlığı olabilir, kendinize güveninizin azalması, artık bazı konularda fikir sunmaktan ve dinlenmemenizden sıkıldığınız ve herşeyi aman diyerek elinizle itmeniz anlamına gelmektedir.

Bazen de yaşanılan sorunları artık kafanıza takmamanız herşeyi akışına bırakacağınız anlamına gelmektedir.Kafanız çok dolu bu durumdan kendinizi kurtaramıyorsunuz.

Rüyada saçının beyazladığını görmek; evliliğiyle alakalı kafasında bazı soru işaretlerinin varlığı anlamına gelir. Evli bir bayan için eşinin kendisini üzebileceği anlamına gelmektedir. Bekar bir bayan içinse çapkın bir erkekle birliktelik yaşayacağı anlamına gelir.

Bir çok şekilde yorumlanacağından, bazen de beyaz saç, kişinin çevresi tarafından sevilen sayılan bir kimse olduğunun göstergesi sayılmaktadır. Kişiden kişiye değişen yorumlar mevcuttur. Bazen de rüya sahibinin bitti diye düşündüğü bazı sıkıntılarının devam edeceği anlamına gelir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.