Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Nikahlandığını Görmek
imam nikahı kıydırmak
dini nikah kıydırmak

Rüyada Nikahlandığını Görmek

Rüyada sevdiği kişiyle nikahının kıyıldığını görmek; hayırla anılabilinecek bir rüyadır. Rüya sahibinin kendisini dinen iyi yetiştirdiği, doğru yolda ve düzgün yaşantıyla yaşadığının göstergesidir. Ahlaklı kimselerin gördüğü bir rüyadır. Hem sevdiği insan için hem de Allah rızası için sevilmeyi amaçlayarak bu yolda ilerleyen kişilerin gördüğü rüyadır.

Rüyada nikahlandığını görmek aynı zamanda kişilerin kazançlarının artacağı, refah içinde yaşayacağı anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda kişinin Allahtan istediği bir çok şeye kavuşacağı ve bunun için sonsuz şükredeceğinin işaretidir.

Rüyada sevgiliyle nişanlandığını görmek, kişinin muradına ereceği, sevdiğine kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin istediği ne varsa bunlara kavuşacağına yorulur. Aynı zaman da rüya sahibinin, temiz kalpli düzgün ahlaklı olduğunun göstergesidir.

Rüyada tanımadığı biriyle nikahlandığını görmek, kişinin yaşadığı zorlukları kolayca aşması güzel ve refah içinde bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada İmam Nikahı Dini Nikah Kıyıldığını Görmek

Allah yolunda olan ve Allah’ın izni olmayan hiçbir işe kalkışmayan kimseye yorulur. Rüya sahibinin merhametli, iyi niyetli, rızkı bol kimse olduğunun göstergesidir. İmam nikahı ile evlendiğinin rüyada görülmesi, herkesin onayı olan güzel bir evlilik yapılacağı anlamına gelir. Evlatlarının da ilim irfan sahibi, iyi mevkilerde olacak evlatlarının da olacağı anlamına gelir.

Aynı zaman da helal kazanç elde eden ve helal rızıkla geçinen kişiye yorulur. Rüya sahibi bayanın imam nikahıyla sevdiği insanla evlendiğini görmesi, onun eşine sadık, fedakar bir eş olacağının habercisidir. Kadının ailesinin de onayladığı bir evlilik yapacağının habercisidir. Bir erkeğin rüyasında imam nikahı kıydırdığını görmesi, kendinden yaşça daha küçük bir bayanla evleneceğinin habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.