Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kazan Kazan Yemek Görmek
rüyada kazan kazan yemek görmek

Rüyada Kazan Kazan Yemek Görmek

Rüyayı gören kişinin aile yada iş çevresinde ona destek olan ve onun iyi yerlere gelmesi bol rızıklı biri olmasına yardımcı birinin olduğuna işaret eder.  Aynı zaman da yemek daveti görmek kazan kazan yemek yapıldığını görmek, rüyayı gören kişinin bol kazançlı, mal mülk sahibi olacağının da habercisidir. Kişinin gelirinin yükseleceğini müjdeler.

Kazanlarda yemek kaynadığını görmek

Bu rüya, rüya sahibinin bütün dertlerinden tasalarından kurtulup huzurla mutlu bir şekilde yaşam süreceğine, berekete bolluğa işaret etmektedir. Kişi iş hayatında rahatlıkla bütün işlerin üstesinden gelecek bunalmayacaktır. Rüya sahibi için hayırlı işlerin olacağının da habercisidir.

Rüyada Kazanda Yemek Piştiğini Görmek

Rüya sahibinin omzundaki yükü alan ona yol gösteren, sıkıntılarını hafifleten ona yardımcı olan destekçisinin olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin etrafında koruyucu melek gibi birinin varlığını işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin işlerinin rast gitmesi için her yolu deneyen güzel ahlaklı düzgün birini temsil eder bu rüya.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.