Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Eşiyle Seviştiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eşiyle Seviştiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eşle Seviştiğini Cinsel Münasebete Girdiğinin Görülmesi;

Rüyada eşiyle seviştiğini görmek Allah yolunda kulluk görevini yerine getiren kişi olarak yorumlanır. Rüyayı gören birey hidayete eren, yaşadığı hayatta hak ettiği güzellikleri yaşayacak bir kimse olarak yorumlanır. Rüyasında eşiyle seviştiğini görmek, bile bile hiç bir günaha girmeyen, Allah rızası için güzel işler yapan, sevilen, özlenilen bir kimseye işaret eder.

Eşle Cinsel Münasebete Girdiğini Görmek;

Rüyasında eşiyle cinsel münasebete girdiğini görmek aslında çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören şahsın helal yoldan kazanç elde ettiği, kimseye muhtaç olmadan geçimlerini sağladığı kullar olduğu şeklinde yorumlanır. Bu rüya birbirine deliler gibi aşık ve eşlerin birbirlerine ne kadar sadık olduklarının da bir göstergesidir. Bu çiftin tutkulu ve güzel bağlarla birbirlerine bağlı olduklarının göstergesidir.

Rüyada Eşine Sarıldığını Görmek;

Yaşanılan hayatta maddi, manevi her anlamda tatmin edilen insanlar anlamına gelir. Aynı zaman rüyayı görenin aile hayatında yaşayacağı ufak tefek sorunların evliliklerini olumsuz yönde asla etkilemeyeceğine işaret eder. Sağlam bağlarla birbirlerine bağlı oldukları ve aralarındaki aşkın hiç bitmeyeceği daha da dolu dolu aşk yaşayacaklarına işaret eder.

Rüyada Zina Yaptığını Görmek;

Rüyada zina yaptığını görmek hiç hayırla yorulmamaktadır. Rüyayı gören zatın ne evlilik  ne de iş hayatında dürüst olmadığının temsili bir yansımasıdır bu rüya. Rüyada zina yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin hiç hoş olayan işlere girişeceği, haram yollardan gelir elde edeceği ve insanlar tarafından sevilmeyen dışlanan iffetsiz bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin aynı zamanda başına çeşitli hoş olmayan şeylerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada Sevişmek, Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüyada sevişmek, bir kaç şekilde yorumlanmaktadır. Rüyanızda kendi eşinizle seviştiğinizi görmek oldukça güzel bir rüyadır. Allah yolundan ayrılmayan, helal kazanca sahip,  yardım sever ve dürüst kişiye işaret etmektedir. Tanımadığınız biriyle cinsel ilişkiye girdiğinizi görmek, bir günah işlediğinizin habercisidir. Doğru yolda olmadığınızın işaretidir. Haksız haram kazanç elde ettiğinizin habercisidir. başka bir yoruma göre ise, birleşmek ayrılık getirmektedir. Bu işle alakalı olabileceği gibi eşle alakalı bir ayrılık da olabilir. Cinsel münasebette bulunmak genel anlamda da değerlendirilirse, bir çok şeyin yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada Seviştiğini Görmek Orucu Bozar mı?

Görülen bu rüya elbette ki orucu bozar. Kişi normal yaşamda seviştiğinde yaşayacağı hissi rüyasında da olsa aynen yaşayacağı için oruç bozulur.  Cima etmek tutulan orucun asla kabul edilememesine sebebiyet vermektedir. Oruç bozulmuştur. Bu günün kazasını yapması gerekmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.