Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Asansör Görmenin Anlamı
asansör

Rüyada Asansör Görmenin Anlamı

Rüyada asansör görmek, kişiye yük olmuş, onun sırtından geçinen kişi veya kişilerden kurtulmasına yorulur. Kişinin kendisini asansöre binerken görmesi, iş hayatında başarılı bir çalışan olacağının işaretidir. Mevkisinde her geçen gün yükseleceği anlamına gelir. Kalabalık bir asansöre bindiğini görmesi, ruh halinin sıkıntıda olduğunun işaretidir. Büyük bir asansör, ferahlık, güzellik demektir. Asansörde ayna görmek,kendisini heyecanlandıracak bir olay yaşayacağına yorulur. Bu heyecan olumlu , kendisini mutlu edecek bir gelişme sonrası yaşanacaktır.

Genelde asansörle üst katlara çıkmak, hem iş hemde özel hayatında çok güzel gelişmeleri, mutluluğu simgelerken, asansörün aşağı inmesi, bazı beklentilerin olumsuz şekilde gerçekleşeceğine yorulur. Bir süre hayal kırıklığı yaşanmasının işareti sayılmaktadır.

Bazı yorumlara göre asansöre bindiğini görmek, kişinin ilim sahibi, eğitimli bir kimse olduğunun kanıtı sayılır. Bu kendisinin emeklerinin karşılığında hak ettiği yerde hak ettiği mevkide kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır. Kişi kendisini görmek istediği yerde görebilmek için yıllarını harcayacak ama bunu başaracaktır.

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek

Bu, kişinin etrafındaki insanlara çok fazla değer verdiği, onlara güvendiği anlamına gelir. Fakat herkese güvenmemesi gerekmektedir. Bu durumdan dolayı kendisi hayal kırıklıkları yaşayacaktır. Kimin dost, kimin düşman olduğunu ayırt etmesi gerektiğinin işaretidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.