Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Etek Görmek Ne Demek?
rüyada etek görmek
rüyada etek görmek

Rüyada Etek Görmek Ne Demek?

Rüyada etek görmek eteğin boyuna göre yol, yolculuk şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen etek uzun, temiz ve güzel ise, uzun bir yolculuğa gidileceği yada uzun bir yoldan  gelecek misafire yorulmaktadır. Aynı zamanda uzun etek görmek yada giymek zaman alacak fakat bir evlilik yapılacağı şeklinde de yorumlanır. Görülen etek kısa ise, kısa bir yola gidileceği yada kısa bir yoldan misafir geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kısa etek aynı zaman da kısa vadede yapılacak bir evliliğe de yorulur. Rüyada eteği giydiğini görmek hem kadın hem erkek için evlilik habercisidir.

Rüyada Mini Kısa Etek Giydiğini Görmek

Kişinin iş hayatında sorunlu günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Gerek iş gerek aile hayatında bir takım problemlerle boğuşulacağını haber vermektedir. Kısa etek aynı zaman da geçmişte yaşanılan mutlulukları artık yaşayamayan bunalmış kimse şeklinde yorumlanır. Yaşanılan sorunlardan dolayı kendisini yalnız hisseden kimseye de işaret etmektedir.

Rüyada Yırtmaçlı Etek Giydiğini Görmek

Kişinin bunalımlı günler geçirdiği, iş hayatında yaşadığı sıkıntılarının bir müddet daha devam edeceği şeklinde yorumlanır. Aynı zaman da siyah yırtmaçlı etek giydiğini görmek, kişinin yaşadığı sıkıntılı günlerin güzel bir müjdeli haber sonrasında artık biteceği güzel günlerin geri geleceğinin habercisidir.

Rüyada Yırtık Etek Giydiğini Görmek

Rüyada yırtık etek görmek, giymek, kişinin sıkıntılarının artacağı bir müddet bunalacağı günler geçireceği şeklinde yorumlanır. Evli bir kimsenin yırtık etek görmesi, eşinin bazı hal ve hareketlerinin hoşuna gitmediği ve bu durumdan dolayı kendisininde sıkıntılı günler geçirdiğinin habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.