Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Süs Eşyası Biblo Görmek Ne Demek
rüyada süs eşyası biblo görmek

Rüyada Süs Eşyası Biblo Görmek Ne Demek

Rüyada süs eşyası, biblo ve benzeri nesneler görmek, rüya sahibini çok mutlu edecek güzel haberlerin alınacağının habercisidir. İş hayatında büyük gelirler elde edilecek işlere ima atılacağına işaret eder. Rüya sahibinin gelirinin artması, kazancının bol bereketli olacağı anlamına gelir.

Kişi geliriyle orantılı olarak ferah, lüks bir hayat yaşayacak rızkı bol olacak hiç sıkıntı çekmeyecektir. İşinde başarılı iyi kariyer sahibi olacak kendi yetenekleriyle güzel yerlere en iyi makamlara gelecektir. aynı aman da rüyada görülen süs eşyası kişinin kendi evi için almak istediği  eşyasının da bir yansımasıdır.

Görülen süs eşyası ev için dekor değil de kişi için takı toka tarzı bir şey ise, kişinin iş hayatında elde edeceği başarıların sektördeki diğer kişiler tarafından takdir göreceği, gösterilen bu başarının örnek alınacağı ve kişinin bu başarısından dolayı gelirinin de artacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zaman da rüyayı gören kişinin kendini geliştirmeye açık, çalışkan bir kimse olduğununda işareti niteliğindedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.