Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yün Görmek Ne Anlama Gelir?
yastık
yün yastık

Rüyada Yün Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yün görmek, varlığa, dünya nimetine işaret etmektedir. Genel anlamda değerlendirmek gerekirse yün görmek, oldukça güzel bir durumdur. Rüyayı gören kişinin yaşantısının kalitesinin artacağı, elde etmek istediği bir çok şeye kavuşacağının  habercisidir. Kişi kendisini geliştiren bilgili ve çevresinde parmakla gösterilecek kadar başarılı ve düzgün bir kimsedir. Düzgün kişiliği ve çalışkanlılığıyla herkes tarafından fark edilen ve taktir edilen bir kimsedir. Bundan dolayı iş hayatında elde edeceği başarıları ödüllendirilerek güzel mevkilere gelerek kazancı artacak ve daha ferah bir hayat sürecektir.

Bir diğer yoruma göre ise, yün, yatak, yastık görmek bir yolculuğa çıkılacağı yada uzakta olan bir yakının haneye geleceğine işaret etmektedir. Gelecek olan kişi haneye bereket getirecek, hediyelerle gelecektir. Aynı zamanda yün bekarlar için evlilik alameti olarak da sayılmaktadır.

Rüyada Yastığı Yünle Doldurduğunu Görmek

Bu rüya kişinin geleceğe bolca yatırım yapacağı, birikimlerini en iyi şekilde değerlendirerek mal, mülk sahibi olacağının habercisidir. Rüya sahibi doğru yatırımları doğru zaman da yapacak kısa sürede gelirini artıracaktır. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin çalışkanlığının da bir işaretidir. Kişi kendi çabalarıyla hak ettiği geliri elde edecek. Bu yolda devam ederek istediği mala, mülke sahip olacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.