Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bisiklete Binmek Bisiklet Sürdüğünü Görmek

Rüyada Bisiklete Binmek Bisiklet Sürdüğünü Görmek

Rüyada Bisiklet Görmek;

Rüyada görülen bisiklet, rüya sahibinin kafasının karışık olduğu bazı kararları vermekte zorlandığı anlamına gelmektedir. Rüyasında bisiklet görmek, içinde bulunduğu karmaşık durumdan nasıl çıkacağı konusunda kararsızlığa işaret eder. Rüyasında bisiklete bindiğini gören kişi, güçlü bir kişiliğe sahip ve içinden kolay kolay çıkılamayan bir çok işte başarı sergiliyor çevresindekiler tarafından da parmakla gösteriliyor.

Rüyada Bisiklet Sürmek;

Rüyada, rüya sahibi bisiklet sürdüğünü görürse, karmaşıklık içerisinden kendi çabasıyla kolaylıkla kurtulacaktır. Kendi içinde yaşadığı bu olumsuz durumdan kimsenin desteğine ihtiyaç duymayacaktır. Bisikleti düz yolda sürdüğünü görürse rüya sahibi, içinde bulunduğu yada bulunacağı meşakatli durumdan rahatlıkla kurtulacak ve kalıcı bir çözüm bulacaktır. eğer bisikleti engebeli, çakıl taşlı bir yolda sürdüğünü görürseniz, içinde bulunulan zor durumdan sıkıntılı durumdan çok kolaylıkla çıkılamayacağı, doğru kararları almakta zorlanılacağı anlamına gelmektedir.

Bisikletle Yokuş Tırmanmak;

Rüyada bisikletle yokuş çıktığını görmek, çok güzel ve başarılı günlerin sizi beklediği şeklinde yorumlanır. Rüyada bisiklete bindiğini görmek aynı zamanda yaşayacağı olumsuzluklardan, başarısızlıklardan ders alıp, daha düzenli ve başarılı bir hayat geçireceği anlamına gelir.

Bisikletle yokuş Aşağı İnmek;

Rüyayı gören kişi bisikletiyle yokuş aşağı indiğini gördüyse, rüyayı gören kişinin işlerinin pek yolunda gitmeyeceği, iş yada aşk hayatında alçalışa geçeceği anlamına gelmektedir. Hiç bir işinin rast gitmeyeceği ve bunalımlı günlerin sıkıntılı günlerin onu beklediği anlamına gelmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.