Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sır Sakladığını Görmek

Rüyada Sır Sakladığını Görmek

Rüya sahibinin temiz ahlaklı, düzgün kişilikli ve iyi bir aileden geldiğinin göstergesidir. Her ne olursa olsun saklanan başkalarından gizlenen şey, rüya sahibinin ne kadar temiz kalpli düzgün bir insan olduğuna işaret eder bu rüya. Bunların yanı sıra kişinin ilim sahibi, bilgi birikimi kuvvetli bir kimse olduğu ve bu birikimlerini başkalarıyla paylaşmak istemediği anlamına gelir. Ne kadar kendisinden bir şeyler katsa da insanlara yaranamayacağı için bildiklerinin bir kısmını saklaması ona fayda getirecektir.

Bazen bu rüya, rüyayı görenin insanlardan geçmişinin gizlemek istemesinin bilinç altını yansıtması olarak da anlaşılabilir.  Belki ailesi, soyu, sopu hakkında kimselere gerçeği söylemediğinin de göstergesi sayılabilir. Geçmişte yaşanmışlıklarından çok ta memnun olmadığı için bunları kimseyle paylaşmak istemez ve bir gün birileri bu gizlemek istediklerini öğrenebilir düşüncesiyle zihnini meşgul etmektedir. Zamanla kendisi de bu yaşanmışlıkları hatırlayarak kendisini üzmesinin yersiz olduğunu anlayacaktır.

Bir başka anlamı ise, beklenmeyen bir yerden gelecek mala, paraya yorulur.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.