Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Telefon Numarası Görmek

Rüyada Telefon Numarası Görmek

Rüyada telefon numarası görmek, kişinin hayatına hayata dair güzel beklentilerinin olduğuna işaret eder. Bunun yanı sıra kişinin bu istekleri gerçekleşecek. Güzel onu sevindirecek haberler alacak. Kafasını karıştıran bazı durumlar söz konusu fakat bunların hiçbirini dikkate almadan yoluna devam etmeli. Kendisini tedirgin eden her şeyi arkasında bırakmalı.

Rüyada telefon numaralarını tek tek rakam rakam görmek, etrafında onu mutlu eden, ona yardımcı olan, güler yüzlü dürüst insanların varlığına işaret eder. Sevdikleriyle vakit geçirmeye, hoş sohbete, muhabbete yorulur.

Rüya sahibi uzun süredir görmediği sevdiği kişi veya kişileri görecektir. Belki kısa süreli bir yolculuk söz konusu da olabilir.

Bazen rakamlı görülen rüyalar, rüya sahibinin hesap kitaba önem veren, maddi anlamda kısıtlı bütçesi olup, harcamalarına dikkat etmek iin çaba gösteren maddi durum açısından zor bir dönemde olan kişiye de işaret eder.

Rüyada Telefon Numarasını Kaydetmek

Rüyada kendi telefon numarasını bir başkasına kaydettiğini görmek, yeni bir iş, yeni arkadaşlık, yeni ortamlarla alakalıdır. Herkes tarafından sevilen kişiye de yorulur. İşle alakalı güzel gelişmeler olacaktır. Kendi telefon numarası değil de bir başkasının numarasını kaydettiğini görmek, bazı üzücü hayal kırıklığına sebebiyet verecek haberlere yorulur. Aynı zamanda küslüklere, ayrılıklara da işaret ettiği bilinmektedir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.