Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ev Tadilatı Yapıldığını Görmek Ne Demek?

Rüyada Ev Tadilatı Yapıldığını Görmek Ne Demek?

Rüyada herhangi bir evin yada evin herhangi bir bölümünde tadilat tamir yapıldığını görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı hayattan sıkıldıldığı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi rüyayı gördüğü dönemde sıkıntılı içinden çıkılamayan günler yaşamakta. Bu rüya aynı zamanda yaşanılan çevreden ve o çevrede sürekli gördüğü kişilerden de sıkılmıştır. Rüya sahibi değişiklik arayışına girecek bunalımlı günlerini atlatma için kısa tatil planları kuracaktır.

Rüyada tamir edilen ev ferah, lüks bir hale geldiyse eğer rüya sahibi istediği güzel hayata feraha kavuşacaktır. Eğer görülen ev içinde bile oturulmayacak kadar çirkin bir hal aldıysa toz, pislik içinde ise, var olan durumundan hiçbir değişikliğe geçiş yapamayacak demektir. İçinde bulunduğu olumsuz ruh hali bir süre daha devam edecek demektir.

Aynı zaman da rüya sahibi hayatındaki bazı şeyleri değiştirmek istemektedir. Gerek iş, gerek sosyal çevre adına olsun kafasında kurduğu hayata geçirmek istediği şeylere erişmek için çaba harcamalı.

Rüyada tamir yada bakım yapılan bir ev görmenin bir diğer anlamı ise; Rüya sahibinin çevresindeki insanların bu iş yada sosyal çevre olabilir düşüncelerine saygı duyulan, fikirlerine değer verilen biri olduğuna işaret etmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (5 votes, average: 3,20 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.