Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ünlü Birini Görmek Tanınmış Kişi Görmek
Rüyada Ünlü Birini Görmek Tanınmış Kişi Görmek
Rüyada Ünlü Birini Görmek Tanınmış Kişi Görmek

Rüyada Ünlü Birini Görmek Tanınmış Kişi Görmek

Rüyada Ünlü Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin ailevi veya iş hayatında oluşacak yada daha öncesinde oluşmuş bazı problemlerinin, çevresi geniş ve sözü geçen bir kişiden yardım alarak çözeceğine işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi iş hayatında bir çok kişiye fayda sağlayacak, kazanç getirecek güzel işlere imza atacak demektir. Rüyada ünlü görmek rüya sahibinin yakın zamanda çok mutlu olacağı müjdeli bir haber alacağı ve bu duruma çok sevineceği şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi normal insanlardan daha çok el üstünde tutulmayı isteyen biri olarak da yorumlanabilir. Başkalarına davranıldığından farkı davranılması, daha ilgili olunmasını, popülaritesi olan kişiler gibi ona da ayrıcalıklı davranılmasını ister şeklinde de yorumlanabilir. Seçilmiş kişi zannettirilmekten hoşlanır.

Rüyada Ünlüyü Öpmek

Rüyada ünlü bir kişiyi öptüğünü görmek, rüya sahibinin hayal ettiği ve uzun zamandır beklediği şeylerin gerçekleşeceğinin işaretidir.

Rüyada Tanınmış Kişiye Aşık Olduğunu Görmek

Rüyada ünlüye aşık olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yapabileceklerinin dışında işlere kalkışacağı başkalarının kopyacılığını yaparak kendini hoş olmayan durumlara sokacağını işaret eder. Aynı zamanda maymun iştahlı ne istediğini kendi de pek bilmeyen kişiyi temsil eder bu rüya. Gerek özel hayatta gerek iş hayatında kişi ne olmak yada ne yapmak istediğini bilmez ordan oraya savrulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.