Anasayfa / Rüya Tabirleri / Sizden Gelenler / Rüyasında Eşiyle Ailesininde İçinde Olduğu Uğurlama Yapılmasını Görmek Yolcu Edildiğini Görmek

Rüyasında Eşiyle Ailesininde İçinde Olduğu Uğurlama Yapılmasını Görmek Yolcu Edildiğini Görmek

Değerli Okurumdan Gelen Rüya;

Merhaba ben rüyamda eşimle kactıgımı gördum kacarken halam abim ve ablam eşimle beni ugurluyor ve ablam eşime koy somunu yani ekmek veriyor ve ben hakkınızı helal edin diyorum halam aglamaya başlıyor hepside helal ediyor hakkını eşimle ben ordan koşarak uzaklaşıyoruz sonra eşim yanımdan kayboluyor ablam yanımda beliriyor ablamla ormana gidiyoruz ve arkamızda kalan dag bakıyoruz babam ve akrabalarımız bizi aramaya cıkmışlar dı biz onları görunce onlardan uzaklaşmak için saklanmaya yer arıyoruz ve ben kuş yumurtaları buluyorum yeriz diye yanımıza alalım diyorum ablama yumurtanın birini orda kırıyorum ve içinden kuş cıkıyor daha sonra kendimi evimde buluyorum ust komşum ayşe abla bana gelininin ayakkabısını veriyor bayaz spor bi ayakkabıydı eve gelip eşime diyorum bak ayşe abla bana gelininin ayakkabısını verdi diyorum orda uyandım ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

Sevgili okurum;

Öncelikle rüyanın genelini değerlendirerek başlamak isterim. Gördüğün rüya oldukça güzel bir rüya. Gelelim yorumuna. Rüyana bakılırsa birbirine bağlı güzel bir ailen var. Destek gördüğünüz bir aile. Her konuda yanınızda olan iyi günde kötü günde yardımcınız olan insanlar var. Eşinle kaçmanız bazı sorunlarınızın olduğu bunlardan biraz bunaldığınız anlamına geliyor. Bunun yanı sıra Allah a olan inancınızı işaret eder. Dini bütün kimselerin gördüğü rüyadır. Bazen de bazı hatırlanmak istenmeyen şeylerin akla geldiğine yorulur.

Rüyada uğurlandığınızı görmeniz; bir takım sıkıntıların içerisine düşeceğiniz anlamına gelir. Fakat ablanız eşinize el uzatarak bu sıkıntılı durumdan kurtulmanıza yardımcı olacak. Somon ekmek berekettir. Halanız bir şeye sevinecek sizden güzel hayırlı bir haber alacak. Sevgili okurum kafan çok karışık bir çok şey var aklında bundan dolayı rüya içinde bir çok anlam barındıran rüya görmüşsün. Rüyada görülen dağ bir yerlerden alınan destek iş olarak tabir edilir. Rüyada görülen kuş yumurtası bazen dedikodu yapıldığına bazen de güzel hayırlı bir iş ile yorumlanır. Ayakkabı genel anlamda bir dert sıkıntı habercisidir. Fakat beyaz renkte yenilik hayır anlamı taşır. Ayağınıza giymiş olsaydınız başınıza bir sıkıntı almış olacaktınız. Giymemeniz sıkıntıdan yara almadan kurtulmanız anlamına gelir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada Gemi Görmek, Rüyada Gemide Olduğunu Görmek Ne Demek?

Değerli okurumun rüyası; Hayırlara vesile olması dileğiyle… Rüyamda suyu berrak açık denizde kendimi büyük bir …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.