Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İmza Görmenin Anlamı
rüyada imza
imza

Rüyada İmza Görmenin Anlamı

Rüyada İmza Görmek

Rüyada imza görmek imza attığını görmek, rüya sahibinin bazı hedefleri olduğu boş insan olmadığı anlamına gelir. Kişi gerek iş, gerek özel hayatında olsun bir çok belirlediği başarılarının olduğunu gösterir.

Rüya sahibi bilgili, araştırmacı ve yeteneklidir. Elde etmek istediği ne varsa onlara kısa sürede kavuşacak demektir. Aynı zamanda bu rüya, darda olan bir takım sıkıntılar içinde olan kişilerin bu bunalımlı hallerinin yakın zamanda son bulacağı ve onu güzel ferah günlerin beklediğinin göstergesidir.

Rüyada İmza Attığını Görmek

Rüyada bir yere yada beyaz bir kağıda  imza attığını görmek, ulaşılmak istenen hedeflere ulaşıp bir netice alınacağına işaret eder. Hayatında ne istiyorsa kişi, bunlara ulaşacaktır. Bu yolda asla pes etmeden elde edene kadar mücadele edecek yılmayacak ve başarılı bir birey olacaktır.  İş hayatında her daim yükselerek en iyi işlere başarısını imza atacaktır. Aile hayatında ise, hep düzenli, kararlı ve disiplinli duruşuyla vazgeçilmez olacaktır. Kendisiyle bir arada olan herkese pozitiflik saçarak onları mutlu edecektir.

Rüya sahibi hayal ettiği tüm şeylere kavuşacaktır. Güzel ve mutlu bir hayat sürecek sıkıntıdan uzak fevkalade bir ömür sürecektir.

Rüyada İmza Sirküsü Görmek

Rüyayı gören kişinin elindeki parayı daha da çoğaltacağı, gelirinin artacağının habercisidir. Aynı zamanda iş hayatında ki başarılarının herkes tarafından takdir göreceğine yorulur.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.