Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada soba görmek, rüyada hakkında konuşulduğunu görmek,rüyada börek pişirdiğini görmek?

Rüyada soba görmek, rüyada hakkında konuşulduğunu görmek,rüyada börek pişirdiğini görmek?

Merhaba ben ruyamda annemgilin evde annemle babamın odasında sedirde yatıyorum ve buyuk abimde annemle babamın yatagında yatıyor iki ablamda kalmış sobanın fırınına börek koymuşlar ve benim hakkımda konuşuyorrlar odada iki ablamın sesinide duyyorum buyuk abimde hanı kucuk ablan dedi kudu yapmayı bıraktıtdıya diyor ve bende demekki ikiside bırakmamış diyorum ve iki ablamda sobayı yakamıyor bu seferde sobanın icini temizliyor la ne anlama geliyor

Bu anlattıgım ruyada yattıgım yatakda sarı bir leke vardı şimdi hatırladım

Değerli okurum rüyanız çok güzel. Öncelikle bir yolculuk,misafirlik söz konusu. Yatak, sedir bunlar misafir yada misafirlik anlamına gelmektedir. Evinize ya misafir gelecek yada sizden birileri farklı bir yere misafirliğe gidecek. demektir.

Rüyada soba görmek , rüyada sobada börek pişirdiğini görmek:

Sobada börek pişirdiğini görmek kısmettir. Bereketli kısmetli biri geliyor hanenize. Ev halkının ekmekli olduğu, geleni gideni eşini dostunu yedirmeyi ağırlamayı seven biri olduğunun göstergesidir. Soba temizlenmesi güzeldir. Yakılmamış olması daha hayırlıdır. Mevsiminde yakılan soba hayırlara mevsiminde yakılmayan soba hoş olmayan şeylere habercidir.

Rüyada hakkında dedikodu yapıldığını görmek:

Hakkınızda konuşulması sizle ilgili bir haber bir konu olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada yatakta sarı leke görmek:

Rüyanızda yatakta sarı leke görmeniz, yola gidecek yada yoldan gelecek kişinin belli belirsiz olduğu anlamına gelmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.