Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Elektrik Görmek Elektrik Çarptığını Görmek
elektrikçi
elektrik çarpması

Rüyada Elektrik Görmek Elektrik Çarptığını Görmek

Rüyada bir ev yada bir mekanda elektrikle alakalı bir takım şeyler görmek, öncelikle rüya sahibinin hayatında bazı güzel gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Elektrikçi Görmek

Bazı yorumculara göre rüyada elektrikçi görmek, rüya sahibinin yeni şeylerle karşı karşıya kalacağına işarettir. Örneğin, yeni bir iş, yeni bir eşya vb. tarza şeylerin habercisi olabilmektedir. Bunlar kişi ve ailesi için hayırlı şeylerdir. Kişiyi güzel günlerin mutlu günlerin beklediğine de yorulur.

Rüya sahibi kendi evinde bir elektrikçiyi görmüşse eğer, bir konuda birilerinden yardım alacağı anlamına gelir. Yakın zamanda bolca para kazanılacağı yada kendi çabanızla bir yerlerden bir şeyler almak için para bulacağınız anlamına da gelir.

Rüyada Elektrik Çarpması

Rüya sahibinin eline evine yüklü miktarda para gireceğinin habercisidir. Bunu doğru değerlendirmesi gereken bir dönemde olduğuna da işaret etmektedir.

Bazı yorumlara göre ise; eğer elektrik çarptığında kişinin canı acıdıysa kötü günlerin kendisini beklediğine yorulur. Bir takım sorunlarla boğuşmak zorunda kalacağı, kendisini bunalımlı günlere sürüklerken bulacağına yorulur. Şayet canı acımadıysa ve kısa bir çarpılmaysa bir takım olaylardan etkilenmeden kişinin bu durumdan farkında olmadan çıkacağı ve güzel günlerin onu beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Elektrik Kesildiğini Görmek

Kişinin umut ettiklerinin gerçekleşmeyeceği, istediği şeylerin yakın zamanda olamayacağının habercisidir. Kişi iş hayatındaysa eğer işle alakalı beklentilerinin de ne yazık ki gerçekleşmeyeceğinin göstergesidir.

Elektrik kesintisi rüya sahibinin kendi evindeyse, ailevi hayatının da pek yolunda gitmeyen bir sürece gireceğine yorulur. Bazen bu rüya kişinin içinde bulunduğu olumsuz zamanların yansıması da olabilmektedir. Nasıl ki kişi bazen bunaldığı zamanlarda dar yerlerden minik camlardan geçmeye çalışırken kendini bulursa bu rüyada onlardan olabilir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.