Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Bahçe Görmek
bahçe
rüyada bahçe görmek

Rüyada Bahçe Görmek

Kendinizi tap taze sebzelerin, yeşilliklerin olduğu bir bahçede gördüyseniz ne mutlu. Hem bu dünyada hem ahirette  en mutlu olacak insanlardan olacaksınız. Hem Allah katında hemde çevrenizde çok sevilen, temiz yürekli insan olduğunuzun göstergesidir. Dine düşkün olan kişilerinde sıklıkla gördüğü bir rüyadır.

Mevsiminde taze sebze ve meyveleri dalında görmeniz sizin hayırlı bir evlat olduğunuz ve imanınızın sağlam olduğu anlamına gelir. Allah yolundan ayrılmayan düzgün ahlaklı insana yorulur. Huzurlu mutlu bir aile yaşantısına sahip olunacaktır.

Bakımsız, çürümüş sebze meyve ile dolu bir bahçe görmek, geçim sıkıntısına yorulur. Maddi anlamda kişinin sıkıntılı günler geçirdiği ve bir süre bu durumda kalacağına işaret eder.

Rüyada Bahçe Suladığını Görmek

Bahçe suladığını görmek, emeklerinin karşılığını alamamaya işaret eder. Maddi sıkıntılar içine girileceğine de yorulur.

Bahçeden Sebze Meyve Topladığını Görmek

Bahçeden sebze meyve topladığınızı görmeniz, yakın zamanda hayırlı evlat sahibi olmanız aynı zamanda helal yoldan kazanacağınız bol paraya işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre bahçeden sebze meyve topladığını görmek, yardım sever eli açık insanla yorulur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.