Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Denizanası Görmenin Anlamı

Rüyada Denizanası Görmenin Anlamı

Rüyada görülen denizanası, çokta hayırlara yorulmayan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin veya ailesinden birinin yaşadığı yada yaşayacağı bazı sorunlardan dolayı kendisinin de manevi ve maddi olarak etkileneceğine yorulur. Aynı zamanda kişi çalışan bir bireyse, işiyle statüsüyle alakalı bir takım sıkıntılara düşecektir.

Özellikle iş hayatında olan birinin rüyasında deniz anası görmesi işiyle alakalı sorunlar, memnuniyetsizlikler yaşadığına yorulur. Kendisine verilen sözlerin yerine getirilmediği, hak ettiğinin gerisinde tutulduğu ve bu durumdan dolayı kendisini mutsuz hissettiği anlamına gelir.

Kişi can sıkıcı günler geçirecektir. Beklentileri yakın zamanda yerine gelemeyecektir. Bazı şeylerin ters gitmesi psikolojik olarak da kendisini yıpratacaktır.

Rüya sahibi, dilediği şeylere biraz zaman alacak ama ulaşacaktır. Hedeflerine ulaşması Rüya sahibinin önüne çıkan engelleri aşmasıyla alakalı olacaktır. Bazı kişiler onun ilerlemek istediği yola taş koyacaklardır.  Bu açıdan kişi bunları aşmakta çok çaba harcamak zorunda kalacaktır. Fakat sabır ve iradeyle zamanla aşılacak ve istenene ulaşılacaktır. Sadece bu uğurda sabrı elden bırakmamakta yarar vardır.

Rüyada Denizanası Yakması

Kişinin sorunlarla yüzleşirken bu yolda biraz canı sıkılacak engelleri aşmakta maddi manevi zorlanacaktır. Mevcut işinden ayrılmak zorunda kalıp, kendisini bir süre çıkmaza girmiş gibi hissedecektir. Kişi yeni atılmak istediği işle alakalı da korkular duyuyor demektir. Bu korkuları cesaretini kullanarak yenecektir.

Rüyada Denizanası Öldürmek

Bu kişinin yaşanan olumsuz durumlardan sıyrılacağı güzel bir iş hayatının onu beklediği anlamına gelir. Maddi manevi yaşanan olumsuz durumlardan kıs sürede sıyrılacağı anlamına gelir. Geliri yüksek bir işe girerek kendisinin daha iyi gösterip yeteneklerinin alkış göreceğine de yorulmaktadır.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.