Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek Hamamda Olmak

Rüyada görülen hamam pek hayra yorulmaz. Rüya sahibini meşakkatli günlerin beklediğine yorulur. Aynı zamanda kişinin aile hayatında kız kardeş yada erkek kardeşinin yaşadığı sıkıntılardan kendisinin de olumsuz etkileneceği anlamına da gelir.

Hamam da kendisini uzun süre görmesi kişinin mesleki anlamda mutlu olmadığı işlerle ilgilenmek zorunda kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı,kederli günleri yansıtır. Bu rüyayı gören kişi ailevi hayatında da iş hayatında da belirli bir süre dara düşecektir. Kısa süre sonra yavaş yavaş her şey yoluna girecektir.

Pis bir hamam görmek elem dolu günlere işaret eder.

Rüyada Hamamda Yıkandığını Görmek

Yıkanmak gerçek anlamda da olduğu gibi arınmayı temsil eder. Sıkıntılardan, kederlerden yakın zamanda kurtulunacağına işaret eder. Mutlu güzel bir iş hayatı bol kazanca yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin aile aşk gibi manevi hayatında çok huzurlu ve mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kurna Görmek

Faydalı işlere imza atarak üstesinden en iyi şekilde gelineceğine yorulur. Kurnadan su alıp yıkandığını görmek, rüya sahibinin ve ailesinin bol bereketli günler göreceğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin düzgün ahlaklı, disiplinli, hayırlı bir kimse olduğuna yorulur. İyi insanların hep iyi insanlarla karşılaşacağını da işaret eder.

Hamam Tası Görmek

Sadık çalışkan dürüst ve karakteri düzgün bir çalışana yorulur. Aynı zamanda bakır yada demirden tas görmek, güç kuvvete işaret eder. Birilerinden destek almaya ve başarılarının artmasına yorulur.

 

Rüyada Hamamcı Görmek

Hamamcı rüyayı gören kişinin hayırlı bir eşle güzel mutlu bir evlilik yapacağına yorulur. Kişinin mevcut borçlarının kolaylıkla ödeneceği anlamına da gelir.

Hamam da Şarkı Söylediğini Görmek

Rüya sahibini olumsuz etkileyecek, üzecek can sıkıcı haberleri duyacağına yorulur. Ses hayra yorulmaz özellikle de yankılanarak duyulan ses peş peşe yaşanacak üzücü durumları temsil eder.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.