Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Yüzük Görmek Alyans Görmek

Rüyada Yüzük Görmek Alyans Görmek

Rüyada görülen yüzük hayırlara yorulur. yüzük demir içerdiğinden kuvvet anlamına da gelmektedir. Güzel şeylerin başlangıcıdır. Rüyada görülen yüzük, rüyayı gören kişi bekar ise, hayatına birisinin gireceği ve onunla güzel bir yuva kuracağı evlilik yapacağı anlamına gelmektedir. Rüyada yüzük taktığını görmek diğer bir şekilde iş hayatında yaşanacak güzel atılımların sonucunun harika olacağı anlamına gelmektedir. Gücü, başarıyı temsil etmektedir metal yüzük.

Rüyada Yüzük Alyans Taktığını Görmek;

Rüyada parmağına yüzük taktığını görmek, bekar bir kimse için kısa sürede yapılacak evlilik olarak değerlendirilir. Evlilik yapacağı kişi, hayırlı iyi bir eş olacak ve geçim sıkıntısı çekmeyecekler imrenilecek harika bir yuvaları olacak.

Rüyada Altın Gümüş Yüzük;

Rüyada altın yüzük takmak ferah, bolluk içinde geçirilecek bir hayata, gümüş yüzük taktığını görmekse orta halli bir hayat sürüleceği evliliğinde yaşayacağı ufak tefek sorunların bu kişiyi yoracağına ama bundan şikayet etmeyeceği işaret etmektedir.

Rüyada Hediye Yüzük;

Rüyada birine yüzük hediye ettiğini, birine yüzük taktığını görmek rüya sahibinin içinde bulunduğu hayatta gücünün iktidarının başkalarına yardım ederek kullanılacağı anlamına gelmektedir.

Yüzüğün Parmakta Kırılması İkiye Ayrılması;

Rüyasında parmağında taktığı yüzüğün ikiye ayrıldığını görmek, yaşadığı ilişkinin biteceği, sevdiği insandan ayrılacağına işaret eder.

Evli Birinin Yüzük Takması;

Evli bir insanın rüyasında yüzük taktığını görmesi, bir çocuk sahibi olacağının habercisidir.

Rüyada Yüzük Kaybetmek;

Rüyada parmağındaki yüzüğü kaybettiğini görmek kişinin dul kalacağına, rüyada takılan yüzüğün çalındığının görülmesi rüya sahibinin aldatılacağına ve ayrılık yaşayacağına işaret edilir. Rüyada yüzük kaybettiğini görmek iş hayatında kazanılan başarıların yakın zamanda yerle bir olacağı anlamına da gelmektedir. Eskisi kadar başarılı ve parmakla gösterilen bir eleman olunmayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.