Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Küs Olduğunuz Birisini Görmek
Rüyada Küs Olduğunuz Birisini Görmek
Rüyada Küs Olduğunuz Birisini Görmek

Rüyada Küs Olduğunuz Birisini Görmek

Bu rüya, rüyayı gören kişinin aklının karmakarışık olduğunun işaretcisidir. Kişinin kafasında bir çok proje var fakat bunları hayata geçirmek için bir ışığın olması gerekmekte. Bunun için de çevresindeki insanların yardımına ihtiyaç duymakta destekçiye ihtiyacı vardır. Kimden nasıl bir destek görebilir, istediği şeylere nasıl ulaşabilir bu gibi şeyleri düşünmekten beyni yorgun düşmüştür. Ne yapacak nasıl bu durumdan çıkacak bilememektedir ve bunalımlı günler geçirmektedir.

Rüyayı gören kişi iş hayatında çalkantılı günler geçiriyor demektir. İş tecrübelerinde yine yaşadığı bir sıkıntı tekrar gündeme gelecek ve zor günler geçirecek bunalacaktır. Çalıştığı ortamla ilgili de sıkıntı yaşadığının habercisidir. Mevcutta çalıştığı işyerinde yaşanılan gördüğü bir takım sorunları görmezden gelememekte ve bu durumdan oldukça rahatsızlık duymaktadır. Bazı yorumculara göre kişi aktif olarak alıştığı işyerinden ayrılarak daha önce çalışmış olduğu işine geri döneceği şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada küs olduğun bir yakınını yada arkadaşını görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin ruhsal anlamda gergin, asabi tavırlar içinde olduğunun işaretcisidir. Kişi etrafında olup bitenlere tepkisiz kaldığından zararı bu şekilde kendisine vermektedir. Ortama ayak uydurmak zorunda kalarak yeri geldiğinde tutarsız davranışlar sergileyerek kendisi de iki yüzlü tavırlar içine girebilmektedir. Bu tamamen yaşadığı yada çalıştığı ortamın onu mecbur kıldığı bir durumdur.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.