Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Diş Doktoru Görmek
rüyada diş doktoru görmek diş görmek
rüyada diş doktoru görmek diş görmek

Rüyada Diş Doktoru Görmek

Rüyada Diş Doktoru Görmek

rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerin göstergesidir. Rüya sahibi özellikle maddi açıdan bunalımlı günler geçirecek demektir. Her zaman maddi açıdan sıkıntı habercisi olmayadabiliyor bu rüya. Diş doktoru dişinizle alakalı bir sıkıntınızı gideriyorsa içinde bulunulan durumdan biraz zaman alsa da kurtulabilineceğine işaret eder. Eğer diş ağrısı çekiyor kutulamıyorsanız içinde bulunduğunuz kötü durumlardan pek kolay feraha çıkamayacaksınız. Rüyada dişinize dolgu yaptırdığınızı görürseniz canınızı sıkacak olaylar yaşayacağınızın habercisidir.

Rüyada Diş Çektirdiğini Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına, gelirinin artacağına ve rahat huzurlu bir hayatın onu beklediğine işaret eder.

Rüyada Dişlerinizi Çürümüş  Görmek

Kişinin gelirinin azalacağı, maddi sıkıntılar içine gireceğine işaret eder. Rüya sahibi içine düştüğü bu durumdan kurtulmak için çaba harcamıyor, kendisine yardım etmek isteyen kişileri de tersleyerek daha da zor günlere kendisini itmekte olacaktır.

Rüyada Dişlerinizin Döküldüğünü Görmek

Bu rüyayı gören kişinin hoşuna gitmeyen onu üzecek bir takım haberlerin kendisine ulaşacağının habercisidir. Yakın akrabalarla küslük, hastalık gibi hoş olmayan şeylerin de yaşanması söz konusudur. Rüya sahibi dişlerinin tamamının döküldüğünü gördüyse eğer hane içerisine yeni bir bebek haberi gelecektir. Hane halkı artacaktır.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Canınızın sıkılacağı şeylerin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin diş ağrısı çektiğini görmesi aynı zamanda maddi olarak tutarsız harcamalarının olduğu bunun önüne geçerek ilerde sıkıntı yaşamamak için önlem alması gerekmektedir.

Rüyada Fazladan Diş Çıktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin evlat sahibi olacağının habercisidir.

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüya sahibinin sosyal hayatta çok aktif biri olmamasına rağmen iş hayatında başarılı ve takdir gören bir kimse olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Güzel Dişler Görmek

Rüyayı gören kişinin başarılı bir iş hayatı olacağı ve buna bağlı olarak kişinin lüks bir hayat süreceğinin habercisidir. Bu hayata kişi kendisi emek vererek, hak ederek ulaşacaktır. Hiç bir şey çaba harcanmadan bekleyerek elde edilemeyeceği gibi bu rüyayı gören kişi de oturarak bu güzel geleceğe sahip olamayacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.