Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hastane Görmek
rüyada hastane görmek
rüyada hastane görmek

Rüyada Hastane Görmek

Genel anlamda hastane iyi sayılan bir rüya değildir. Bir çok anlam yüklenebilmektedir. Kalıcı bir hastalığa yakalanılabileceği yada yakalanan birinden haber alınabileceği şeklinde yorumlanır. Bir diğer yorumu ise; yeni bir iş habercisi olduğudur. Bunların yanı sıra kişi kendisini hastanede görürse eğer şehit olarak öleceğinin de işareti sayılmaktadır. Dini anlamda da kişi geçmişte yaptığı hatalarından günahlarından pişmandır ve Allah Teala kendisini affedecektir.

Kişi kendisini hastane yemeklerinden yerken görürse eğer sağlıklı bir kişinin yakında hastalanacağına yorulur. Hasta bir kimse var ise etrafında ölüm haberinin alınacağı şeklinde de yorumlanır.

Görülen hastane temiz düzenli ve hastalar tedavi ediliyorsa kişi ve çevresindeki insanlar iyilikle güzellikle yaşayacaktır. Dağınık tedavi edilmeyen hastaların olduğu, bakımın olmadığı vefat edenlerin olduğu bir hastane görmek ise kişinin ve yakınlarının sıkıntıda olduğu birbirlerinin arkasından konuştuğu ve tatsızlıkların olacağı şeklinde yorumlanır.

Girilen hastaneden çıkmak kişinin sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.