Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen Domuz, pek hayra yorulan bir durum değildir. Tabi ki değerlendirirken  görülen rüyanın bütününü de ele almalıyız. Görülen Yaban domuzu çevrenizde ailenizden yada yakın dost arkadaşlarınızdan birinin size düşmanlık beslediği ve zarar vermek için uğraştığının işaretidir.

Rüyayı gören kişiye domuz tarafından saldırılırsa eğer kişi o düşmanı tarafından zarara uğratılacak demektir. Herhangi bir yerine zarar verir canını acıtırsa bu düşmanlığın uzun süre kişinin başını ağrıtacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen domuza karşı koyulduğunu saldırısına karşılık verip onu alt ettiğini gördüyseniz eğer, size karşı düşmanlık besleyen kişi veya kişilerin size zarar veremeyeceği şeklinde yorumlanır. Aynı zaman da siz Allah teala tarafından sevilen ve korunan sevdiklerinden dua alan bir kimsesiniz size düşmanlık işlemiyor kimse zarar veremiyordur.

Bilindiği gibi domuz dinimizce de pek hoş olmayan bir hayvandır, onu görmek bu anlamda da yani dini anlamda da hayır değildir. Rüyayı gören kişinin bir günah işlediği ve bunun neticesinde bu günahtan dolayı zarar göreceği mutsuz olacağı şeklinde de yorumlanır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.