Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Lens Görmek / Lens Takmak

Rüyada Lens Görmek / Lens Takmak

Rüyada Lens Görmek

Bu rüya oldukça derin manalar içermektedir. Rüyayı gören kişinin vizyonu geniş bir insan olduğunun göstergesidir. Aynı zamanda geleceği için ufkunu geniş tutma çabasında olmak anlamındadır. Geleceğini düşünerek attığı her adımın hesabını yapan kişilerin gördüğü rüyadır.

Rüyada Lens Takmak

Rüyada lens görmek ve lens takmak aynı anlamları içermektedir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı sürece hep daha iyisini arayış içinde olduğunun göstergesidir. Hem kendisini hem de ailesini ve çevresindeki insanları düşünerek hareket

eden mantıklı bir insan habercisidir. Yapmak istediği her şeyde adım atacağı her işte ileriyi görerek adım attığı anlamına gelir. Çevresinde olumsuz düşünen olumsuz bakan insanların varlığına işaret eder. Ama rüyayı gören kişi her şeye kendi bakış açısıyla bakarak hareket ettiğinden kötü hiçbir şeyle karşı karşıya kalmayacaktır. Kendi çerçevesinden bakarak yaşayacak, güzel bir hayat sürecektir kişi. Bazı yorumlara göre de kişinin kendisini görmezden gelen bazı kişilerin varlığına işaret eder. Bu durum kişiyi oldukça üzmektedir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (Henüz Hiç Oy Verilmemiş)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.