Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Patron Görmenin Anlamı

Rüyada Patron Görmenin Anlamı

Rüyada patron görmek, rüya sahibinin çok çalışkan ve aktif bir insan olduğunun habercisidir. Bazı yorumculara göre ise, rüya sahibinin iş değişikliği yapacağına işaret eder. Kişi iş hayatında başarılı olmak bir yerlere gelmek için bütün enerjisini işine verecektir. İşsiz bir kimsenin rüyasında patron görmesi yeni bir işe adım atılacağının işaretidir.

Patronla Kavga Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin patronuyla bir iş birliğinde olacağının habercisidir. Karşılıklı destek olunarak bazı işlere girişileceğine de yorumlanır. Girişilen işte kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Patron Olduğunu Görmek

Bu rüyayı görmek çok hayra yorulmaz. Çalışan kimse için işten ayrılmaya işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, hoşa gitmeyen can sıkıcı bir takım olayların yaşanacağına yorulur. Sıkıntılı ve maddi anlamda dar günler kişiyi bekliyor.

Rüyada Eski Patronunu Görmek

Kişinin çözüm bulamadığı bir durumda doğru kararı vererek çözüm bulacağı şeklinde yorumlanır. Geçmişte yaşanan bazı şeylerin unutulmadığı ve bir süre bu durumdan dolayı psikolojik olarak yıpranılacağına yorulur. Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı hoş olmayan bir olayın birileri tarafından konuşulduğu ve dedikodu yapıldığının habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.