Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Sevgili Görmek
rüyada sevgili görmek

Rüyada Sevgili Görmek

Rüyada sevgilinizi yada sevgiliniz olduğunu görmeniz hayırlıdır. Hayatınıza iyi bir insanın gireceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda bekar kimsenin sevgilisini görmesi, evlilik yolunda ilerleyen ciddi bir birlikteliği simgeler.

Rüyanızda sevgilinizle güzel vakit geçirdiğinizi görürseniz ilişkiniz ömürlük olacak ve çok mutlu olacaksınız. Ağız tadınız bozulmayacaktır. Şayet sevgilinizle tartıştığınızı görürseniz, ilişkinizin sağlam olmadığı, evlilik dahi olsa bozulan bir yuvaya sahip olunacağı bundan dolayıda mutsuz bir hayat süreceğiniz ilişkinizin biteceğine yorulur.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Rüya sahibinin bazı borçlarının varlığının habercisidir. Bu borçları ödemekte zorlanıldığı fakat bir büyüğün kendisine el uzatarak bu borcunu ödemekte yardımcı olunacağı bir süre ferahlanacağı anlamına gelmektedir. Kişi canını sıkan kafasına takılan borcunu kapatacak ve kendisine el uzatan kişiye olan borcunu da kısa sürede iade edecektir.

Rüyada Sevgiliyle Telefonda Konuştuğunu Görmek

Sevgiliye duyulan özlemi ifade eder.  Aralarındaki bağ çok sağlam olmasına karşın birbirlerine vakit ayıramamanın bir işaretidir. Bu rüya beraberliğin mutlu, sorunsuz ve  sonsuz olacağının habercisi sayılır.

Sevgiliyle Kavga Ettiğini Görmek

Birbirlerine son derece sıkı bağlarla bağlı birbirlerini seven iki kişinin aralarındaki ilişkinin sağlamlığını ifade eder. Birbirlerine destek olan ve hayatı birlikte göğüsleyen kişiler olarak yorumlanır.

 

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.