Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kaka Dışkı Görmenin Manası Nedir?

Rüyada Kaka Dışkı Görmenin Manası Nedir?

Rüyada insan dışkısı kakası görmek kısmet olarak değerlendirilir. İnsan dışkısı kakası bir ev içerisinde evin herhangi bir yerinde görülürse miktarına göre kısmetin de büyüklüğü küçüklüğü de bununla  doğru orantılıdır. Eğer kaka dışkı ellerinizde yada üzerinize bulaşmışsa kazancınızın artacağına kısmetlerinizin açılacağına işarettir. Kısa sürede bol miktarda para mal mülk kapılarınız açılacak demektir. Bebek kakası görmek, yakın zamanda gelecek güzel gelirlerin habercisidir. Aynı zamanda bok kokulu ise bu hoşa gitmeyen şekilde bir takım işlerin içinde olunacağına yorulmaktadır.  Rüyada bokla oynadığını görmek, eline geçecek kısmetlerin bolluğunu ifade eder. Rüya sahibinin eline avucuna her yerine bulaşmışsa eğer, iş hayatında başarıların önü açık olduğunun resmidir. Hayırlı nasiplerinin yakında kendisine gelip teklifte bulunacağının habercisidir.

Hayvan dışkısı kakası görmek çok hayıra yorulmamaktadır. Rüyada görülen hayvan boku dışkı haram yolla gelir elde edildiğine işaret eder. Eğer hayvan kakası dışkısı ellerinize yada vücudunuza bulaştıysa haksız haram kazançla parayla malla mülkle değerlendirilir. Hayvan dışkısının bir yerlere bulaştırılması elde edilen kazancın malın mülkün geldiği gibi gideceğinin habercisidir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.