Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Gelin Görmenin Anlamı
gelinlik giymek
rüyada gelin olduğunu görmek

Rüyada Gelin Görmenin Anlamı

Rüya sahibi rüyasında beyazlar içinde bir gelin gördüyse bekar kız için tez zamanda hayırlı bir evlilik yapılacağına işaret eder. Erkeklerin rüyasında gelin görmesi ise beklenen bir işin olacağının habercisidir. Rüyada gelin görmek her zaman hayra yorulur.  Gelin , huzur, mutluluk, beklenen  güzel haberleri almaya ve güzel bir ömür geçirmeye işaret eder.

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Gelinliği giyen kişi istediği muradına erecektir. Kısmetiniz artacaktır. Uzun zamandır gönlünden geçen dileğinin gerçekleşeceğine yorulur. Aynı zamanda gelinlik beyaz ise, temiz güzel bir ömür hayırlı bir eş mutlu bir yuva kurulacağının habercisidir. Aynı zamanda hiç beklemediğiniz birinden maddi anlamda destek bulacağınız şeklinde yorumlanır. Giyilen gelinlik kirli pis ise üzüleceğiniz bir olayla karşı karşıya kalacağınız, mutsuz bir evlilik işaretidir. Evli kimse kirli gelinlik giydiğini görürse eğer evliliğinde çatırdamalar görülecek eşler arasında kırıcı hadiseler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Gelin Olduğunu Görmek

Sevdiği insanın kendisiyle yuva kurmak için hızlıca aile büyükleriyle birlikte kız evine geleceğinin ve evliliklerinin de kısa süre içinde gerçekleşeceğinin müjdecisidir. Giyilen gelinlik temiz ve beyazsa çok mutlu ve uzun ömürlü bir evlilik yaşanacak, Eğer giydiği gelinlik kirli ise hayırlı bir evlilik olmayacağının habercisidir.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.