Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Tabanca Silah Görmenin anlamı nedir?

Rüyada Tabanca Silah Görmenin anlamı nedir?

Rüya da görülen silah tabanca güç kuvvet iktidar anlamına gelmektedir. Silah kullandığını görmek yakın zaman da istenilen bir şeyi elde edeceği anlamına gelmektedir. Yüksek mevki de birileri istenilen şeye ulaşmakta yardımcı olacak demektir.

Rüyada görülen silahtan ses çıkarsa hoşa gitmeyen üzüntü verecek ve zor durumda kalınacak bir haberle karşı karşıya kalınacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyada görülen silah kullanılır ateşlenir ama ses çıkmazsa rüyayı gören kişi başarısız bazı bir takım hadiselerle yüz yüze kalacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyayı gören kişi iftiraya uğrayacak ve zor durumda kalacak.

Rüyada tabancayla silahla vurulduğunu gören kişi eğer canı yanarsa kendisine sıkıntı veren eski bir konunun gündeme gelmesiyle daha da zor günler geçirecektir. Eğer vurulduğu yada birini vurduğunu gördüğü silahtan ses çıkmaz ve canı acımazsa geçmişte yaşadığı ve üstünü örtmeye çalıştığı bir olay tekrar gün yüzüne çıkacak fazla dallanıp budaklanmadan üstü kapanacak anlamında yorumlanmaktadır. Görülen rüyada vurulma olayında eğer kan görürse rüyayı gören kişi rüya hiç bir mana taşımayacak demektir.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.