Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Valiz Bavul Görmek Giysi Yerleştirdiğini Görmek

Rüyada Valiz Bavul Görmek Giysi Yerleştirdiğini Görmek

Rüyada görülen valiz bavul sıklıkla görülen rüyalar arasında gelmektedir. Rüyayı gören kişi bir yerlere gitme gezip dolaşıp yeni yerler görmek arzusu içinde demektir. Rüyada kendinizi valiz bavul toplarken görmek genelde yolculuk habercisi olarak yorumlanır. Bazen de rüyayı gören kişinin yaşadığı hayattan sıkıldığı farklı yerlere gidip kendini ruhunu dinlendirme isteği içinde olduğu anlamına da gelmektedir.

rüyayı gören kişi valize giysi dolabından kıyafetler koyduğunu gördüyse kısa bir yolculuğa çıkacak veya yaşadıklarından o kadar bunalmış ki bazı şeyleri toparlamaya çalışarak kendine gelme çabasına girmek için çaba harcayacak demektir. Rüyayı gören kişi yaşadığı ilin veya evin dışında bir yerde görürse kendisini iş yada aşk hayatında bazı kararları almak ve uygulamak için adım atacak demektir. Mevcut durumdan yada konumdan memnun olmadığı ve bunu kısa zamanda başaracağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada içi dolu bir valizi taşıyor olarak kendinizi gördüyseniz taşıyabileceğiniz kadar yükü yüklendiyseniz bu hayatta her konuda altından kalkacağı yükün altına elini koyup rahatlıkla üstesinden gelecek demektir. Ama eğer rüyada taşımakta zorlandığı ağır bir valiz görürse altından kalkamayacağı bir çok zor durumla baş etmekte güçlük çekeceği anlamına gelmektedir. Çekiştirerek bir bavul götürdüğünü görmüşse eğer rüya sahibi zorluklarla dolu bir hayat sürecek ve tek başına baş etmekten bir tap düşecek şeklinde yorumlanmaktadır.

 

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.