Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Eşiyle Tartıştığını Görmek

Rüyada Eşiyle Tartıştığını Görmek

Rüyada eşiyle tartıştığını gören kişi, içinde bulunduğu durumdan çok daha iyi yerlere gelecek demektir. Özellikle iş hayatında bazı olumlu beklentilerinin olduğu ve birilerinin desteğiyle bu beklentilerinin karşılık bulacağının habercisidir. Rüya sahibi, akıllı ve başarılı bir kimsedir. Nerde ne zaman ne yapacağını bilen doğru kararlar veren vizyon sahibi kişidir. Bu özelliğinden dolayı attığı tüm adımlar yerinde olacaktır. Bu davranışları işverenleri tarafından fark edilerek olması gereken mevkiye ulaşıp, olması gereken şartlarda çalışarak hak ettiği kazancı elde ederek, hak ettiği hayatı yaşayacak, huzur ve refah içinde olacaktır. İş hayatıbda kazandığı her şey özel hayatında da mutlu olmasını sağlayacaktır.

Maddi olarak tatmin olunduğunda yaşamında daha kaliteli hal alacaktır.

Rüya sahibinin iş hayatında çok büyük yeniliklerin olacağının işaretidir. Göstereceği çaba karşılıksız kalmayacak, çok iyi yerlere gelecektir. Elde edeceği gelirin yanı sıra başarı ve saygınlık da kazanacaktır. Kendisinden yardım bekleyen tanımadığı kişilere bile yardımı dokunacak ve bu durumdan dolayı çevresinde yardım bekleyen kişilerden teşekkür dua alacak ve iyi anılacaktır.

Aynı zaman da bu rüya eşlerin bazı sorunlarının olduğu, bu sorunların üstesinden geleceği, eşlerin birbirlerine maddi manevi anlamda destek olarak içinde bulunulan zor günlerin atlatılacağı anlamına gelir. Yaşatılan bazı olumsuz durumlara olumsuz tepkiler vermeden eşlerin karşılıklı anlayışıyla evliliklerini daha iyiye götürecekleri anlamına gelir. Karı koca birbirlerine destek olacaklardır. Küçücük bir olumsuzlukta birbirlerine sırtlarını dönmeyeceklerdir. Sağlam karekterli eş işaretidir. Ne olursa olsun eş, eşine maddi manevi destekçi olacaktır.

BerbatEh işteFena DeğilGüzelMükemmel (2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...

Sema Hakkında

Okumayı, yazmayı, araştırmayı, insanlarla iletişimi seven, gelişime açık, yenilikçi ve gerçekçi olmayı seven birisiyim. Sade ve yalın olan her şey hoşuma gider. Rüya yorumlamayı küçük yaşlarda anneannemden öğrendim ve bunu sitemde elimden geldiğince sizlerle paylaştım. Her gördüğüm rüyayı not ederek araştırmaktan çok zevk alırdım. Neye işaret eder diye çok merak ederdim. Tecrübelerden de yola çıkarak sizleri de bir kaç kategoride bilgilendirmek istedim. Çoğu rüya yorumum gerçek hayatta yaşanan ve denenmişliklerden oluşmaktadır. Sizlerle paylaştığım her kategori deki yazılarımla ilgili bilmek istediğiniz ne varsa yorum kısmına yazabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vererek merak ettiğiniz şeyler hakkında sizlere bilgi vermek isterim. Yazılarımı okuduktan sonra beğeni yapıp puan vermeyi unutmayınız. Gösterdiğiniz ilgiye şimdiden teşekkür ederim.

BU YAZIDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rüyada birine ekmek vermek, doktor görmek, asker görmek, ellerinin kirlenmesi

Değerli okurumun rüyası; Ruyamda uzun zamandir gormedigim bir doktor tanidik var onun apartman dairesine gidiyorum …

Bu yazıyı beğendiniz mi? Hemen yorum yapıp fikrinizi belirtin.